chrome firefox opera safari iexplorer

IV Фестиваль льодових скульптур «КриЖталь-2011»

Дата події:14-16 січня 2011 р.
Місце події:м. Черкаси, бул. Шевченка, 185 (у сквері за обласною радою)
Більше про подію:

Фестиваль льодових скульптур «КриЖталь-2011» вже в четверте традиційно пройде у Черкасах. Як і в минулі роки, «КриЖталь-2011» буде присвячений конкретній тематиці. Цього року це архітектура, та герої радянських мультфільмів.

У рамках фестивалю планується відтворити із криги Блакитний палац (колишній готель «Слов’янський»), Палац одружень, Ільїнську церкву у селі Суботів, Свято-Преображенську церкву у селі Мошни, черкаський Свято-Михайлівський собор, будівлю редакції газети «Черкаський край». Отож, як кажуть справжні мандрівники — треба поїхати, та побачити це крижане диво на власні очі! 

Нагадаємо, що в попередні роки під час фестивалю льодових скульптур «КриЖталь» у Черкасах ожив таємничий і містичний світ творів Миколи Гоголя (60 унікальних льодових фігур, на спорудження льодового царства було використано близько 25 тонн спеціального льоду, 250 крижаних брил), та герої творів данського письменника-казкаря Ганса Кристияна Андерсена («Снігова королева», «Дюймовочка», «Олє Лукойє», «Русалонька», загалом понад 50 казкових фігур з льоду).

Джерело: This is Ukraine