chrome firefox opera safari iexplorer

ІI Національний конгрес «Благодійна Україна»

Дата події:16 грудня 2011 о 04:00
Місце події:Київ, Міський будинок вчителя (вул. Володимирська, 57)
Більше про подію:

15 грудня 2011 року в Києві у Міському будинку вчителя (вул. Володимирська, 57) пройде ІI Національний конгрес «Благодійна Україна», організований ВБО «Асоціація благодійників України».

Мета конгресу – запровадження формату систематичного суспільного діалогу щодо розвитку благодійності в Україні, відкрите обговорення проблем, які гальмують ефективну діяльність вітчизняних благодійних організацій, вироблення консолідованих рішень, скерованих на розвиток благочинної сфери в Україні.

До участі в конгресі запрошуються представники благодійних та недержавних інституцій, які займаються розвитком та підтримкою благодійності в Україні, наукових та освітніх установ, вітчизняного бізнесу, ЗМІ, а також міжнародних організацій, які підтримують доброчинність в Україні.

У рамках конгресу відбудеться публічна дискусія «Благодійність – 2011: підсумки, тенденції, виклики», під час якої будуть оприлюднені результати експертного опитування «Благодійність – 2011: Україна»; пройдуть круглі столи та майстер-класи.

Однією із складових конгресу стане публічна презентація найбільш ефективних і суспільно резонансних благодійних проектів та ініціатив, які були реалізовані в Україні. Свою роботу, зокрема, презентують переможці V Національного конкурсу «Благодійник року» і члени Асоціації благодійників України.

До участі в конгресі запрошуються всі бажаючі.

Зареєструватися можна за телефоном (044) 537-12-80, або за електронною адресою: vbo.abu@gmail.com.

Програма конгресу «Благодійна Україна» — vboabu.org.ua/img/forall/Program2011.doc

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі