chrome firefox opera safari iexplorer

ІІІ Міжнародний фестиваль юних меценатів

Дата події:27 травня-30 липня 2012 р.
Місце події:Київ, Митрополичий дім, «Софія Київська»
Більше про подію:

Щоденно у фестивальні дні:

— виставка творчих проектів Юних Меценатів «Справжня Українська та ЄВРО- Емоція»;

— майстер-класи «Справжня пісчона емоція» в рамках підготовки до Першого міжнародного арт-фестивалю «INTER SAND FEST»;

— виставка вишитих картин.

Вихідні дні – п’ятниця, субота, неділя та святкові дні:

— сімейний пісочний перформенс (12:00 – 17:00);

— майстер-класи з фотомистецтва в рамках підготовки до Першої ФОТОАСАМБЛЕЇ «Дитячі емоції без кольорів» (ПН – 16:00-18:00, СБ, НД – 14:00-17:00).

— майстер-класи від Спілки Художників України;

1 червня – Міжнародний день захисту дітей, сад «Софії Київської»:

— байкер-шоу;

— міні-фотосесії на байках;

— створення великого соціального малюнку «Дитяча емоція».

Ексклюзивно для гостей «ЄВРО-2012» – майстер-класи «ЄВРО-МАТРЬОШКА».

Про Фестиваль:

Міжнародний Фестиваль Юних Меценатів об’єднує молоде покоління, допомагає отримати диплом «Юного Мецената» завдяки їх творчості.

Це вища духовна освіта для душі і гідне майбутнє кожної шанованої людини.

Ціль Міжнародного Фестивалю Юних Меценатів і щорічного конкурсу професійних творчих дитячо-юнацьких проектів «Справжні емоції» – показати чудовий приклад дорослим, відроджувати меценатство в Україні, творити для людей.

Головне завдання, яка ставлять перед собою організатори фестивалю, – створити перший у світі Міжнародний культурно-просвітній оздоровчий центр юних меценатів.

Просвітництво та благодійність:

  • становлення руху Юних Меценатів – сучасної альтернативи піонерії, тимурівському і скаутському руху;
  • довгострокова програма підтримки випускників інтернатів, які обрали своєю професією мистецтво, арт-терапію, психологію, соціальну реабілітацію.

Соціально-культурні завдання:

  • залучення до меценатства молоді незалежно від статусу, релігії та мови спілкування;
  • розвиток авторських номінацій «Юний меценат», «Молодий Меценат», «Меценат-Родина», «Меценат-Партнер».

Проект отримав офіційну підтримку Президента України, Адміністрації Президентата України, Кабінету Міністрів України, Міністерства культури України, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Київської міської державної адміністрації.

Автори проекту –сім’я Кайдан-Серкутан (відомі психологи України) – упордовж багатьох років вивчали психологію емоцій та вплив кольору на дітей, пристосовували до нашого менталітету та психологічних особливостей українців найкращі світові методики, переймали досвід у провідних психологів світу. Саме ними були створені авторські практики «Мастер психологического Бушидо»©, «Мастер Этик-Флёр»©, «Цветосинтезирующий клавир «Серкут»©, проект створення інтелектуально-творчої майстерні «Справжні емоції»©, які отримали гучний резонанс і відкрили нові інноваційні можливості для проведення великих пілотних проектів.

За багаторічну практику зібрані відгуки і висновки незалежних експертів у галузі соціальної педагогіки, психології, дитячої та підліткової психіатрії, про реабілітаційний метод психології емоцій «Флёр-Релакс»©.

Фестиваль був започаткований у 2010 р., коли 14 травня БФ «Ліга Меценатів Гуманного Дитинства» відкрила в «Софії Кіївській» фестиваль «Українські Дні Гуманного Дитинства».

Перший соціально-культурний Фестиваль 2010 це:

· виставка дитячих робіт в Національному заповідніку України, протяжністю в два місяці;

· підпісання договорів про співпрацю з дитячими та юнацькими творчими лабораторіями;

· проект міжнародного формату, рівня та класу;

· підтримка Міністерства освіти і науки, Міністерства сім’ї, молоді і спорту, Міністерства регіонального будівництва, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства праці та соціальної політики, КМДА, мера Києва.

В 2011 році фестивальзмінив свою назву і став Міжнародним Фестивалем Юних Меценатів.

Масштабнішими стали і рамки конкурсу «Справжні емоції». Участь у ньому прийняло вдвічі більше талановитих юних та молодих меценатів, свої роботи на конкурс надіслали молоді художники з усіх без винятку регіонів України, з Польщі, Греції, Франції, США, з країн Прибалтики…

В 2011 році Національний заповідник «Софія Київська» святкував своє 1000-ліття, тож лейтмотивом другого фестивалю став слоган: «Духовність «Софії Київської», пронесена крізь віки…».

Цьогорічфестиваль присвячений актуальній темі ЄВРО-2012 та 1530-ти річчю міста Києва.

У рамках фестивалю відбудеться безліч майстер-класів з декоративно-прикладного мистецтва, пічної анімації, виставка вишитих картин, творчих проектів юних меценатів та ще більше цікавинок для дітей і дорослих.

На конкурс «Справжні емоції» в 2012 році представлені роботи дітей віком від 3 до 18 років. Техніка виконання – різна: від акварелі та масла до пастелі і туші. Загалом – це 297 творчих проектів, надані вихованцями загальноосвітніх шкіл, художніх шкіл, центрів творчості, творчих лабораторій, вишів творчих напрямків, шкіл мистецтв…

Міжнародний Фестиваль Юних Меценатів у цифрах:

· більше 2000 учасників, які хочуть отримати диплом “Юного Мецената”;

· учасники зі 24 регіонів України, АР Крим;

· наймолодший учасник – Сергійко, 3 рочки;

· найдосвідченіший – прапраправнук Тараса Шевченка Микола Миколайович Лихошва, який працює в одному із творчих вишів столиці.

28 грудня

Інші дати
Народився Данило Заболотний
(1866, с.Заболотне, Вінницька боласть – 1929) – український мікробіолог та епідеміолог, академік. В Одеському медичному інституті організував першу в світі кафедру епідеміології. Засновник Інституту мікробіології та епідеміології (нині Ін-т мікробіології і вірусології НАН України ім. Д.К.Заболотного).
Розгорнути
Народився Володимир Кульчицький
(1919, с. Кульчиці, Львівська область – 2009) – український правознавець. Автор численних досліджень та вузівських підручників з історії держави і права («Історія держави і права України. Академічний курс у 2-х томах», «Юридична науки і освіта в Україні» та ін.).
Розгорнути