chrome firefox opera safari iexplorer

«Книжка під подушку»

Дата події:17 грудня 2010
Місце події:Київ, Культурно-мистецький центр Національного університету «Києво-Могилянська академія» (вул. Іллінська, 9)
Більше про подію:

День Святого Миколая кожна дитина переживає у тремтливому чеканні подарунка, який вночі покладуть їй стиха під подушку мама й тато. Та для деяких дітей їхня родина – це ми з вами. І ми маємо подбати, щоб під подушкою кожнісінької дитини з’явився цікавий і корисний подарунок, який навчить її за нас.

17 грудня 2010 року під час доброчинного концерту українських етно-рок гуртів («ТаРута», «Пропала грамота», «Тінь Сонця», ведучий концерту – Сашко Лірник), що відбудеться за підтримки Братства козацького бойового звичаю «Спас» у Києво-Могилянській Академії, проводиться збір книжок для дітей Бориспільського дитячого будинку «Берегиня».

У дитячому будинку «Берегиня», що знаходиться в м. Бориспіль, живуть вихованці віком від 3 до 16 років. Це діти-сироти та діти з багатодітних сімей. Для дітей діють гуртки з шиття, кухарства, етикету, образотворчого мистецтва та інші.

Дітям, що не мають змоги звернутися за надійною порадою до батьків, потрібен вірний помічник, тому нехай це буде книжка.

Дарувати щастя легко – зроби перший крок в акції «КНИЖКА ПІД ПОДУШКУ»: подаруй цікаву книгу українською мовою дітям Бориспільського дитячого будинку «Берегиня»!

Для цього:

  • Придбай або вибери зі своєї полиці хорошу сучасну книгу українською мовою для віку від 3 до 16 років, що була б цікавою тобі чи твоїм дітям.
  • Під час відвідин доброчинного концерту* принеси з собою книгу або передай її заздалегідь іншим зручним для тебе способом (через організаторів, поштою, замовленням в інтернет-книгарні).
  • З будь-яких питань (вибору літератури, завчасної передачі книг тощо) – звертайся до організаторів! Тобі будуть раді!

Контакти Оргкомітету:
Вікторія Афанасьєва, координатор проекту «УКРАЇНА ЧИТАЄ». Тел. 093 833 533 7, е-скринька: Ukraine.reads@gmail.com

* Подробиці про концерт тут: www.taruta.com.ua

Адреса дитбудинку: м. Бориспіль, вул. Мануїльського, 21, дитячий будинок «Берегиня».

Можлива тематика книг: навчальні (для дошкільного та шкільного віку), художні, довідкові, аудіокниги, для дозвілля (див. перелік гуртків) та інші.

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі