chrome firefox opera safari iexplorer

Козацьке свято – Покрова Пресвятої Богородиці на «Мамаєвій Слободі»

Дата події:14 жовтня 2015
Місце події:"Мамаєва Слобода"
Більше про подію:

Козаки та дівчата-козачки «Мамаєвої Слободи» запрошують і старих і малих 14 жовтня 2015 року спільно відсвяткувати 1105-ту Річницю з Дня початку відзначення на землях України-Руси свята Покрова Пресвятої Богородиці, котра є покровителькою українського козацтва та захисників Вітчизни!
План заходів Козацького свята в День Покрова Пресвятої Богородиці:

8-30 — святочний церковний передзвін на дзвінниці ставропігійної козацької церкви в ім`я Покрова Пресвятої Богородиці на «Мамаєвій Слободі»

9-00 – Божественна літургія з нагоди 1105-річниці з дня відзначення Покрова Пресвятої Богородиці.

12-00 – початок урочистостей з нагоди Дня Українського козацтва:

У програмі заходу:

Концерт фольклорних колективів, а також козаків та дівчат-козачок «Мамаєвої Слободи»
Народні гуляння: пісні, танці, веселі ігри та конкурси, призи на ярмарковому стовпі для дітей від козаків
Майстер-класи зі стрільби з лука, катання верхи на конях та возі спільно з козаками
В казанах на ярмарковому майдані «Мамаєвої Слободи» будуть варитись традиційні войськові страви Запорозьких козаків: «Соломаха», «Рябко», «Тетеря», «Лемішка», «Куліш», «Верещака», «Гречані галушки», ну і звичайно ж у попелі вогнища випікатимуться знамениті коржі «Загреби»
Всі дорослі бажаючі відзначити свято за старим звичаєм, попередньо можуть забронювати столик в «Шинку — коса над чаркою», аби в дружньому козацькому колі родичів та друзів крикнути «Ерго бібамус» (Нумо – випиймо). Телефон для замовлення: 361-98-48; 066-091-12-79 ел. адреса: mamayevasloboda@gmail.com

... Давайте на козацькому святі вдаримо лихом об землю так, щоб і москалі здригнулися!

27 вересня

Інші дати
Народився Микола Надемський
(1892, м. Київ – 1937) – український актор театру та кіно, театральний режисер. Зіграв понад 57 ролей в кіно («Звенигора», «Арсенал», «Земля» та ін).
Розгорнути
Народився Григорій Світлицький
(1872, м. Київ, - 1948) - український художник, майстер світлових контрастів.  Автор картин "Місячна ніч в Україні", "Місячна соната", "Листя шелестить", "Зійшов місяць", "Рідний край".
Розгорнути
Народився Олександр Вербицький
(1875,  м. Севастополь - 1958) - український архітектор, автор проекту сучасної споруди залізничного вокзалу в місті Києві.
Розгорнути
Народився Лев Силенко
(1921 – 2008) – філософ, релігійний діяч. Засновник Рідної Української Національної Віри (РУНВіри). Автор книги «Мага Віра» - священної книги РУНВіри.
«Людина, яка не любить свою Вітчизну, втратила все»
Розгорнути