chrome firefox opera safari iexplorer

«Лідин день» у Музеї-квартирі Павла Тичини

Дата події:05 квітня 2013
Місце події:Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини в м. Києві
Більше про подію:

5 квітня — День Ангела відзначають дівчата й жінки, які носять ім"я Лідія. Саме в цей день (а не у день свого народження) приймала вітання й Лідія Петрівна, дружина Павла Григоровича.

Впродовж багатьох років вона була берегинею родинного вогнища, своєрідним Ангелом-охоронцем Павла Григоровича від усіх життєвих та побутових проблем. Саме вона краще за інших могла зрозуміти — який сьогодні, в цю мить у Павла Григоровича. Саме вона тонко і болісно відчувала миті, коли Поетові було незатишно на душі, сумно, гірко від різних життєвих перипетій. Саме Лідія Петрівна відчувала, знала, розуміла кожний рух і погляд свого чоловіка, аби вчасно його підтримати, допомогти, вислухати, зрозуміти.

5 квітня 2013 року у музеї буде проведено лише дві екскурсії (о 13.00 та о 17.30, групи до 10 осіб), під час яких Ви зможете почути ексклюзивну інформацію про знайомство Павла Григоровича й Лідії Петрівни, про їх довгу дружбу, яка перейшла в залицяння та одруження, про їх спільне життя, взаєморозуміння й взаємоповагу, про Катерину Кузьмівну Папарук (матір Лідії Петрівни), про її мудрість та про багато інших подробиць життя цієї славної родини.