chrome firefox opera safari iexplorer

Моноспектакль «Сріблясті голуби у небесах»

Дата події:14 червня 2013 о 18:00
Місце події:Меморіальна квартира Павла Тичини (Київ, вул. Терещенківська, 5)
Більше про подію:

14 червня 2013 року (п"ятниця) о 18.00 у меморіальній квартирі Павла Тичини, що розташована на тихій київській вулиці Терещенківській, 5, вкотре відбудеться незвичайний та ексклюзивний моноспектакль «Сріблясті голуби у небесах».

Відомий актор, заслужений артист України Євген Нищук, надзвичайно вдало й непідробно щиро на якийсь час перевтілюється у образ Павла Тичини, щоб розповісти присутнім про своє (тичинине) життя не з глянцевих світлин, не з газетний статей, не з бучних промов, не із злобних сичань, а, власне, з самісінького серця поета, яке для багатьох було і лишається таємницею.

Багатьом здається, що назва спектаклю стає їм зрозумілою наприкінці дійства. Але це не зовсім так. Спектакль, який покликаний вкотре підштовхнути глядача до уважного прочитання поетичної та епістолярної спадщини Павла Тичини, спонукає нас до вдумливого читаня кожного слова віршів нашого генія. Не раз в нашій уяві постає образ Голуба-Духа з ранніх поезій Павла Григоровича. А,може, саме там й криється таємниця назви спектаклю?

Можливо й так, а, можливо, й ні. Це вирішить кожен з Вас, відвідавши цей спектакль.

Попередня реєстрація та викуп квитків обов"язковий, бо глядачів — лише 10 осіб.

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі