chrome firefox opera safari iexplorer

Моноспектакль «Сріблясті голуби у небесах»

Дата події:14 червня 2013 о 18:00
Місце події:Меморіальна квартира Павла Тичини (Київ, вул. Терещенківська, 5)
Більше про подію:

14 червня 2013 року (п"ятниця) о 18.00 у меморіальній квартирі Павла Тичини, що розташована на тихій київській вулиці Терещенківській, 5, вкотре відбудеться незвичайний та ексклюзивний моноспектакль «Сріблясті голуби у небесах».

Відомий актор, заслужений артист України Євген Нищук, надзвичайно вдало й непідробно щиро на якийсь час перевтілюється у образ Павла Тичини, щоб розповісти присутнім про своє (тичинине) життя не з глянцевих світлин, не з газетний статей, не з бучних промов, не із злобних сичань, а, власне, з самісінького серця поета, яке для багатьох було і лишається таємницею.

Багатьом здається, що назва спектаклю стає їм зрозумілою наприкінці дійства. Але це не зовсім так. Спектакль, який покликаний вкотре підштовхнути глядача до уважного прочитання поетичної та епістолярної спадщини Павла Тичини, спонукає нас до вдумливого читаня кожного слова віршів нашого генія. Не раз в нашій уяві постає образ Голуба-Духа з ранніх поезій Павла Григоровича. А,може, саме там й криється таємниця назви спектаклю?

Можливо й так, а, можливо, й ні. Це вирішить кожен з Вас, відвідавши цей спектакль.

Попередня реєстрація та викуп квитків обов"язковий, бо глядачів — лише 10 осіб.

11 червня

Інші дати
Євген Зубцов
1920 – український композитор. Автор музики до 30 художніх фільмів, серед яких «Королева бензоколонки».
 
 
Розгорнути