chrome firefox opera safari iexplorer

Моноспектаклі у Музеї-квартирі Павла Тичини

Дата події:22, 24 лютого 2013 р.
Місце події:Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини
Більше про подію:

22 та 24 лютого 2013 року у Літературно-меморіальному музеї-квартирі Павла Тичини пройдуть моноспектаклі «Сріблясті голуби у небесах».

Цей унікальний проект не так давно започаткував Музей-квартира Павла Тичини, щоб прибрати стіну нерозуміння між сучасним читачем та Павлом Тичиною. Так, у виставі буре участь... Павло Тичина. Він розповідає про себе, про рідних, про друзів. Розповідає те, чого Ви ніде не зможете прочитати. Господар затишного помешкання ділиться з глядачами своїми таємницями, сумнівами, роздуми.

Мандруючи життям Павла Тичини глядач переживає усі сторінки не такої далекої, але призабутої історії, яка робила людину своїм заручником. А талановиті люди цю неволю сприймали по-своєму...

Життя Павла Тичини відкривається нам з нової сторони. Людяність його пояснень, щемність спогадів, інтрига особистого життя — усе це відкривається глядачу. Лише треба вміти почути й зрозуміти. А іще — треба мати бажання та щастя потрапити на таку виставу.

Модератори ідеї — Тетяна Сосновська та Ірина Плехова за участі талановитого актора Євгена Нищука створили для Вас, шановні відвідувачі, незвичну й дивну таїну, назва якої — «Сріблясті голуби у небесах».

19 липня

Інші дати
Народився Василь Чухліб
(1941, с.Лебедівка Чернігівської обл.- 1997) -  український письменник, журналіст, видавець. Автор книжки прозових мініатюр "Червоні краплини вишень", збірок оповідань та казок для дітей.
Розгорнути
Народився Володимир Маяковський
(1893, с.Багдади, Грузія - 1930) – російський поет, публіцист, драматург і громадський діяч.  
«Эта мова величава и проста: «Чуешь, сурмы загралы, Час розплаты настав…» Разве может быть затрепанней да тише слова поистасканного «Слышишь» ?! Трудно людей в одно истолочь, собой кичись не очень. Знаем ли мы украинскую ночь? Нет, Мы не знаем украинской ночи.» (Володимир Маяковський ).
Розгорнути