chrome firefox opera safari iexplorer

Поетична гра у музеї-кварирі Павла Тичини

Дата події:21 лютого 2014 о 18:00
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини
Більше про подію:

Рідна мова це та, якою змалечку розмовляла з нами наша матуся, мова, якою ми звикли думати. І не важливо яка з-поміж 6000 мов світу є для нас рідна. Головне – що саме рідна мова визначає для кожного: хто він є, як він міркує, як розвивається його національна свідомість, які у людини змалечку сформовані ідеали та яке у нього світосприйняття.

Саме завдяки мові, цьому своєрідному зв’язку із зовнішнім світом, кожен з нас формується як особистість і пізнає світ. Саме рідна мова навчає нас поважати себе та оточуючих, свою історію та культуру. Рідна мова входить у свідомість кожного так глибоко, що людині й уявити важко, що колись вона може почати думати іншою мовою.

21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний День рідної мови. Ми ж цього року також вирішили відзначити День Рідної мови у трошки незвичний спосіб, згадавши про наш проект «Смачні вірші».

Отже, 15 поетів, що першими зареєструються на ФБ-сторінці «Музей-квартира Павла Тичини», 21 лютого ввечері у нашій мистецькій вітальні досхочу читатимуть свої вірші. Кількість віршів необмежена – від 1 і до …... розумної безкінечності. Як же визначити кількість віршів, які можна прочитати? Про це усі довідаються вже на початку нашої «смачно-поетичної» зустрічі. Тому, на всякий випадок прихопіть із собою свої збірки чи тексти.

Буде весело, незвичайно, дотепно й тепло.

Початок: 21 лютого 2014 року о 18:00.

Учасникам – подарунок на вході, кава перед першим віршем.

Слухачам – вхідні квитки (тому не соромтеся брати студентські посвідчення) – 4,50 грн. чи 9,00 грн.

Триватиме вечірка до останнього вірша.

31 жовтня

Інші дати
Міжнародний день Чорного моря
Це свято відзначається в день, коли в 1996 році шість причорноморських країн - Болгарія, Румунія, Туреччина, Грузія, Росія і Україна - підписали Стратегічний план дій з реабілітації і захисту Чорного моря.
Розгорнути
Народився Михайло Злобинець (кобзар Домонтович)
(1883, м. Золотоноша, Черкаська область – 1933 ?) – культурно-освітній діяч, поет, бандурист. Організатор та керівник ансамблю бандуристів, майстер з виготовлення бандур. Автор «Самовчителя гри на кобзі або бандурі», збірника творів для бандури.
Розгорнути
Народився Микола Кибальчич
(1853, м. Короп, Чернігівська область - 1881) – винахідник і революціонер-народник. Автор схеми першого у світі реактивного літального апарату. Страчений за співучасть у замаху на імператора Олександра II.
Розгорнути