chrome firefox opera safari iexplorer

Презентація антології сучасної української поезії «СТЕР.STEP»

Дата події:07 серпня 2012 о 18:00
Місце події:Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини
Більше про подію:

Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини запрошує 7 серпня о 18 годині на презентацію поетичної антологіі «Степ. Step» (видавництво «Піраміда»).

До книжки увійшли вірші авторок, які представляють український літературний степ.

Це – Любов Якимчук, Олена Гусейнова, Марія Козиренко, Олена Руда, Ірина Плехова, Анна Яновська, Тетяна Савченко, Юлія Радченко, Ніна Кур’ята, Олена Рибка, Оксана Шафаревич і Лада Хортич.

На київській презентації антологію представлятимуть як авторки, так й упорядниця, ініціаторка видання, поетка Марія Шунь із Нью-Йорка. До поеток приєднаються і музиканти – учасники Етно-Рок Фундації таРута Євген та Олена Романенко, які представлять акустичну програму з кращих пісень гурту.

А ось візуальну складову презентації складе нова фотовиставка в музеї – роботи Олексія Палія, знаного київського фотохудожника, засновника студії «Фотобункер»

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі