chrome firefox opera safari iexplorer

Презентація аудіокниги для незрячих дітей «Відчути книгу»

Дата події:03 квітня 2012 о 12:00
Місце події:Інтернат №5 для сліпих дітей (Київ, вул. Вишгородська 35)
Більше про подію:

3 квітня 2012 року о 12:00 Фонд підтримки молодіжного та олімпійського плавання разом із зірками шоу бізнесу запрошують Вас приєднатись до Всеукраїнського соціального благодійного проекту «Відчути книгу», в основі якої лежать вірші Ліни Костенко.

Соціальна аудіокнига «Відчути книгу» — ініціатива Фонду підтримки молодіжного та олімпійського плавання, що організовувалась з метою записання та розповсюдження спеціальних аудіокниг для незрячих дітей та дітей з вадами зору.

Для усіх 35 дитячих будинків з вадами зору України будуть презентовані аудіоплеєри, аудіосистеми та CD диски із даними творами.

Місія проекту: надати дітям з вадами зору та незрячим дітям можливість самостійно вивчати українську літературу, за допомогою аудіо книг, в контексті яких були начитані легендарні твори видатної української поетеси Ліни Костенко а також Оксани Сайко та Мар’яни Савки.

Учасники проекту: Денис Силантьєв; Богдан Бенюк; Остап Ступка; Оксана Байрак; Володимир Горянський, Ольга Сумська, Рима Зюбіна, Соломія Вітвіцька, Тетяна Гончарова та ін.

З питань акредитації прохання звертатись до Тетяни Кульби, Керівника соціальних проектів Фонду, 097 987 8 111, tetiana_k@mail.ru

19 липня

Інші дати
Народився Василь Чухліб
(1941, с.Лебедівка Чернігівської обл.- 1997) -  український письменник, журналіст, видавець. Автор книжки прозових мініатюр "Червоні краплини вишень", збірок оповідань та казок для дітей.
Розгорнути
Народився Володимир Маяковський
(1893, с.Багдади, Грузія - 1930) – російський поет, публіцист, драматург і громадський діяч.  
«Эта мова величава и проста: «Чуешь, сурмы загралы, Час розплаты настав…» Разве может быть затрепанней да тише слова поистасканного «Слышишь» ?! Трудно людей в одно истолочь, собой кичись не очень. Знаем ли мы украинскую ночь? Нет, Мы не знаем украинской ночи.» (Володимир Маяковський ).
Розгорнути