chrome firefox opera safari iexplorer

Презентація аудіокниги для незрячих дітей «Відчути книгу»

Дата події:03 квітня 2012 о 12:00
Місце події:Інтернат №5 для сліпих дітей (Київ, вул. Вишгородська 35)
Більше про подію:

3 квітня 2012 року о 12:00 Фонд підтримки молодіжного та олімпійського плавання разом із зірками шоу бізнесу запрошують Вас приєднатись до Всеукраїнського соціального благодійного проекту «Відчути книгу», в основі якої лежать вірші Ліни Костенко.

Соціальна аудіокнига «Відчути книгу» — ініціатива Фонду підтримки молодіжного та олімпійського плавання, що організовувалась з метою записання та розповсюдження спеціальних аудіокниг для незрячих дітей та дітей з вадами зору.

Для усіх 35 дитячих будинків з вадами зору України будуть презентовані аудіоплеєри, аудіосистеми та CD диски із даними творами.

Місія проекту: надати дітям з вадами зору та незрячим дітям можливість самостійно вивчати українську літературу, за допомогою аудіо книг, в контексті яких були начитані легендарні твори видатної української поетеси Ліни Костенко а також Оксани Сайко та Мар’яни Савки.

Учасники проекту: Денис Силантьєв; Богдан Бенюк; Остап Ступка; Оксана Байрак; Володимир Горянський, Ольга Сумська, Рима Зюбіна, Соломія Вітвіцька, Тетяна Гончарова та ін.

З питань акредитації прохання звертатись до Тетяни Кульби, Керівника соціальних проектів Фонду, 097 987 8 111, tetiana_k@mail.ru

10 травня

Інші дати
Ігор Толмачов
1962 –  фізик, організатор і координатор Євромайданівського та волонтерського руху у Харкові, учасник самооборони, громадський активіст. Загинув від вибуху 22 лютого 2015 року під час ходи, присвяченої річниці акцій Євромайдану проти проведення в Харкові з’їзду депутатів всіх рівнів.
 
Розгорнути
Народився Леонід Бакштаєв
(1934, с. Добринь, Білорусія - 1995) - актор театру і кіно, викладач Київського ДІТМ ім. І. К. Карпенка-Карого. Грав у Київському академічному російському драматичному театрі ім. Лесі Українки. Ролі у фільмах "Незабутнє", "Бумбараш", "Ати-бати, йшли солдати", "Білий птах з чорною ознакою", "Вбити "Шакала".
"Актор - це доля. В людини має бути те, що не можна пояснити словами: можливо, якась особлива енергія, харизма, дух. Це або є, або немає" (Наталя Сумська)
Розгорнути