chrome firefox opera safari iexplorer

Дітям пропонують вчитися на історіях успіху зірок спорту

29 листопада 2010 о 22:00

30 листопада 2010 року «Видавництво Старого Лева» спільно з «Фондом підтримки молодіжного та олімпійського плавання» презентує у Києві дитячу книгу «Зіркові історії успіху» від зірок українського спорту.

У цій книзі зібрані історії 13 найвідоміших спортсменів України з різних видів спорту: Сергія Бубки, Дениса Силантьєва, Ганни Безсонової, Наталі Добринської, Ірини Мерлені, Василя Вірастюка, Яни Клочкової, Вадима Гутцайта, Василя Ломаченко, Олександра Волкова, Ганни Сорокіної, Олени Костевич, Андрія Гусіна.

«Ми розуміли, наскільки важливо достукатися до сердець дітей, які живуть у світі різноманітної інформації, але дуже часто не можуть розібратися зі своїми життєвими пріоритетами і є дуже самотніми, – зазначає керівник проекту Інна Силантьєва. – Тому нам хотілося, щоб спортсмени розказали дітям, підліткам, ну і дорослим свої власні історії, сповнені оптимізму і волі до життя».

Книга «Зіркові історії успіху» розрахована на дітей у віці від 8 до 12 років, однак, не дивлячись на це, почитати історії олімпійських чемпіонів буде цікаво й їхнім батькам.

Кожна з розповідей у книзі ведеться від першої особи, у приватній довірливій формі спортсмени розповідають про найцікавіші історії з їхнього дитинства чи ключові моменти життя і спортивної кар’єри, а також дають дітям важливі настанови. Книга яскрава, кольорова, з багатьма фотографіями з приватних архівів спортсменів та кумедними шаржами на спортсменів.

Мета проекту – надихнути дітей та їх батьків на здоровий спосіб життя й заняття спортом. Літературне опрацювання розповідей зробила відома українська поетеса і дитяча письменниця Мар’яна Савка, а ілюстрації виконав один з найкращих коміксистів України Ігор Баранько.

«Ця книжечка є живим прикладом для діток. Вона вчить їх на історіях наших героїв, докладаючи зусиль, досягати мети, дисциплінує, вселяє віру в себе і в свої сили. Книжка «Зіркові історії успіху» не одній дитині стане першим кроком на шляху до успіху. Вершину підкорить той, хто іде», — зазначає президент Міжнародного благодійного фонду «Мистецька скарбниця» Тетяна Логуш.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути