chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль зірок спорту «Спортивні ігри України»

19 вересня 2010 о 20:09

Цей фестиваль подарував унікальну можливість школярам та викладачам фізичного виховання пройти з зірками українського спорту майстер-класи з тенісу, важкої атлетики, греко-римської боротьби, стрільби, баскетболу, волейболу, художньої та спортивної гімнастики, самбо, дзюдо, кікбоксінгу, боксу тощо. 

Спорт – це одна із небагатьох речей, які сьогодні об’єднують Україну і формують її позитивний імідж за кордоном. Тому ми хотіли, щоб люди, які були «прапором» українського спорту, і ветерани спорту могли передати свій досвід та навики молодому поколінню. Наша мета – не просто показати, на що здатні «зірки», а й їхнє спілкування з молоддю, переконання її у тому, що в спорті можна бути успішною людиною і багато зробити для своєї країни. 

Важлива місія «Фестивалю зірок спорту» – підтримати шкільне фізичне виховання, місцеві спортивні клуби тощо. Організатори фестивалю роблять і свій внесок у розбудову спортивної інфраструктури, відкриваючи нові спортивні майданчики (побудовані без залучення бюджетних коштів, за допомогою спонсорів), нагороджуючи кращих вчителів фізичної культури та інструкторів спорту, даруючи подарунки дітям-переможцям змагань. 

«Спортивні ігри» стартували у Черкасах 26 серпня 2006 року. З кожним роком цей фестиваль все більше розширює свою «географію» проведення, більше областей долучаються до участі у спортивних змаганнях. «Фестиваль зірок спорту» став щорічним популярним всеукраїнським святом спорту в Україні, під час якого молодь з усієї країни отримує можливість хоча б раз на рік побачити українських чемпіонів і пройти разом з ними майстер-класи з улюблених видів спорту.  

* Детальніше про фестиваль можна знайти на www.tomenko.kiev.ua

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути