chrome firefox opera safari iexplorer

Презентація нового роману Галини Вдовиченко «Бора»

Дата події:29 жовтня 2011 о 16:00
Місце події:Київ, Книжковий клуб «Читай город» у ТЦ “Dream Town”, просп. Оболонський, 1-Б.
Більше про подію:

«Бора» — саме таку магічну назву носить нова книжка лауреатки конкурсу «Коронація слова» Галини Вдовиченко.

Вийшовши друком на початку осені, у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля», новий роман Галини Вдовиченко «Бора» одразу привернув увагу літературного суспільства темами, яких торкнулась авторка – це розкіш живого спілкування та що буде з людством, якщо раптом перестане існувати Інтернет.

Сюжет роману розгортається навколо Христини Бори, яку всі називають просто — Бора. Вона працює у видавництві, редагує книжки та пише власний роман, аж раптом отримує в подарунок особняк у Львові й ніяк не може збагнути, за які заслуги.

Розплутуючи цю таємницю, Бора живе в будинку, який став притулком для людей і тварин: дівчинки-підлітка, давньої подруги, старого чоловіка та дивакуватого хлопа з перебитим носом, кота і собаки. У новій домівці герої пізнають найбільшу розкіш у світі — розкіш спілкування.

Про роман «Бора» сама Галина Вдовиченко зазначила наступне: «Нова книжка – про пошук Дому та «своїх людей». У романі головна героїня Христина Бора, демонструє, що справжнє щастя — це живе спілкування один з одним, а не переховування за бездушними моніторами, вигаданими ніками та чужими фотографіями в мережі».

Редактор роману «Бора», лауреатка Шевченківської премії Галина Пагутяк, відмітила наступне: «Спокійна світла розповідь про те, як можна будні перетворити на свята, як ступити крок до щастя, як здійснити бажання». А письменниця Дара Корній, також лауреатка конкурсу «Коронація слова», емоційно радить усім прочитати роман «Бора»: «Із величезним задоволенням хочу порадити усім цю чудову книгу – по-перше — за позитив, якого сьогодні надто бракує в літературі, а по-друге — за душевність, її бракує ще більше».

24 квітня

Інші дати
Народився Дмитро Білоус
(1920, с.Курмани Сумська область - 2004) - український поет, перекладач, літературний критик, громадський діяч. Лауреат Національної премії України ім. Т.Шевченка за книгу «Диво калинове».
Вдягла весна мережану сорочку У день святий звільнившись од турбот І підіймає волошкові очі До віщих, до церковних позолот; Душа стає в цю днину молодою, Забувши, що слова бувають злі І помняться старання добротою, На щедрому пасхальному столі. (Вадим Крищенко)
Розгорнути
Народився Олександр Духнович
(1803, с. Тополі, Словаччина – 1865) - український письменник, культурний діяч, педагог.
Розгорнути