chrome firefox opera safari iexplorer

Презентація проекту «Листи Тичині»

Дата події:19 березня 2014 о 12:00
Місце події:музей-квартира Павла Тичини (Київ, вулиця Терещенківська,5)
Більше про подію:

Кілька місяців тому Літераткрно-меморіальним музеєм-квартирою Павла Тичини в м. Києві спільно з Ініціативою «Додай чтання» був оголошений всеукраїнський проект «Листи Тичині», метою якого було спонукати громаду написати до музею поета в Києві поетичні листи. На адресу музею (Київ, вулиця Терещенківська,5) надходили дописи в поетичній формі, оздоблені малюнками.

Серед поетичних звернень до Павла Тичини організатори проекту обрали найкращі та оформили їх у рукописну книгу «Арфами золотими», яка, звісно, може бути лише в одному примірнику та зберігатиметься у фондах Музею-квартири Павла Тичини.

Копія такої рукописної книги буде віддрукована лише в кількох примірниках та вручена організаторам проекту.

Учасники, чиї вірші увійшли до цієї збірки, отримають електронний варіант такої книги.

Презентація відбудеться 19 березня 2014 року о 12.00 у мистецькій вітальні музею-квартири Павла Тичини.

Участь — за вхідними квитками до музею.

25 липня

Інші дати
Аркадій Сорока
1921 – народний художник України. Працював у жанрах натюрморту, пейзажу, портрета. Автор батальних діорам, жанрових та історичних картин.
Розгорнути
Народився Юліан Кулаковський
(1855, Литва – 1919) – історик, археолог, Фахівець з історії Північного Причорномор'я, Візантії, Стародавнього Риму. Проводив археологічні дослідження античних пам»яток півдня України (Ольвія, Пантікапей). Автор 3-томника «Історія Візантії».
І тільки Рим один до Риму міг рівнятись, І Риму одного міг тільки Рим жахатись. Було бо писано у книзі судьбовій, Щоб скрізь підносив він тріумфу горді брами, Законом для землі поставив присуд свій, А серця мужністю зрівнявся з небесами! (Микола Зеров)
Розгорнути