chrome firefox opera safari iexplorer

Презентація проекту «Листи Тичині»

Дата події:19 березня 2014 о 12:00
Місце події:музей-квартира Павла Тичини (Київ, вулиця Терещенківська,5)
Більше про подію:

Кілька місяців тому Літераткрно-меморіальним музеєм-квартирою Павла Тичини в м. Києві спільно з Ініціативою «Додай чтання» був оголошений всеукраїнський проект «Листи Тичині», метою якого було спонукати громаду написати до музею поета в Києві поетичні листи. На адресу музею (Київ, вулиця Терещенківська,5) надходили дописи в поетичній формі, оздоблені малюнками.

Серед поетичних звернень до Павла Тичини організатори проекту обрали найкращі та оформили їх у рукописну книгу «Арфами золотими», яка, звісно, може бути лише в одному примірнику та зберігатиметься у фондах Музею-квартири Павла Тичини.

Копія такої рукописної книги буде віддрукована лише в кількох примірниках та вручена організаторам проекту.

Учасники, чиї вірші увійшли до цієї збірки, отримають електронний варіант такої книги.

Презентація відбудеться 19 березня 2014 року о 12.00 у мистецькій вітальні музею-квартири Павла Тичини.

Участь — за вхідними квитками до музею.

7 травня

Інші дати
Петро Чайковський
1840 –  російський композитор, диригент, музично-громадський діяч. Мав українське коріння. В Україні написав понад 30 творів.
Розгорнути
Народився Микола Кащенко
(1855, с.Веселе, Запорізька область – 1935) - український біолог, ембріолог, селекціонер, один із перших українських академіків, засновник акліматизаційних садів у Томську і Києві. Разом з В.О.Караваєвим створив зоологічний музей і був його першим директором.
Тиха місячна ніч над принишклим селом Оповила біленькі оселі. Лиш пустун-вітерець над люстерком-ставком В срібних хвилях гойда каруселі. Продерчав десь деркач у заплавах ріки, На хвилину сполохавши тишу, Очерет з осокою про щось гомінкий Тихо шепче і чубом колише. Запізнілий туман, мов отара овець, Суне попаски вбрід понад лугом. Замаячив ледь-ледь вдалині острівець Й непомітно сховався за пругом. (Віктор Геращенко)
Розгорнути