chrome firefox opera safari iexplorer

Поетичні «Листи Тичині» запрошує писати учнів музей поета

16 жовтня 2013 о 14:38

Літературно-меморіальний музей-квартира П.Г. Тичини, з метою виявлення обдарованої учнівської молоді, яка прагне влитися в сучасну поетичну когорту, оголосив освітній проект-конкурс «Листи Тичині». Метою проекту є охоплення літературною діяльністю обдарованої молоді шкільного віку; представлення поетичного здобутку учасників шкільних та позашкільних закладів, юнацьких літературних студій; створення можливості для творчого зростання юних авторів.

Порядок подання поетичних творів за темами «Душа моя сонця намріяла» або «Добридень тобі, Україно моя» для формування рукописного «поштового зшитку» – учнівської аматорської збірки «Арфами золотими» є наступним:

1. Учнівський рукопис поезії має бути у формі листа, наприклад, починатися словами «Добридень! До Вас пише…», «Вітання Дому Тичини від …», а далі вірш довільного формату у відповідності до поданих вище тем.

2. Вітається, якщо твори будуть ілюстровані авторськими дитячими малюнками.

3. Рукописні твори учнів (з обов’язковим наданням копії в електронному вигляді) акумулюються в навчальному закладі у «літературного листоноші» з подальшою передачею до музею П.Тичини або надсилаються на адресу музею безпосередньо. 

4. З кращих поетичних творів формується рукописна збірка «Арфами золотими», яка експонується в музеї П.Тичини. 

5. Презентації збірки із запрошенням сучасних авторів проводяться в Києві у школах-учасниках та в приміщенні музеї за додатковими узгодженнями.

6. Роботи публікуються в Інтернет мережі на спеціальній сторінці з наданням статусу авторської публікації. 

7. Учні-учасники отримують відповідне посвідчення.

Адреса музею: вул. Терещенківська, 5, кв.1,3, 01004, Україна, м. Київ.

Чекаємо творчих робіт до 25 жовтня 2013р.

Джерело: prostir.museum
Розділи: Новини культури

28 березня

Інші дати
Дмитро Гнатюк
1925 –  видатний оперний співак. Перший виконавець легендарних пісень «Два кольори» і «Києве мій». Соліст, а з 1988 р. – головний режисер Національного театру опери та балету ім. Т.Шевченка. Герой України.
Розгорнути
Олекса Гірник
1912 – український дисидент, політв’язень. У 60-ту річницю проголошення самостійності України Центральною Радою, 22 січня 1978 р., вчинив самоспалення біля могили Т.Шевченка на Чернечій горі на знак протесту проти русифікації. Герой України (2007, посмертно).
Розгорнути
Народився Юліан Бачинський
(1870, с.Новосілка Тернопільська область – 1940) - український громадський і політичний діяч, публіцист, автор праці «Україна Irredenta», в якій обґрунтував необхідність створення української незалежної держави.
"Вільна, велика, політично самостійна Україна, одна, нероздільна від Сяну по Кавказ!". (Юліан Бачинський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі