chrome firefox opera safari iexplorer

Проект «Музей Тичини 35+. Читаємо Тичину»

Дата події:15 січня 2015 о 09:00
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини
Більше про подію:

Від 15 січня 2015 року щоденно о 9:00 на фб-сторінці та на сайті музею-квартири Павла Тичини буде встановлюватися відеофрагмент читання віршів Павла Тичини всіма охочими.

Хто схоче взяти участь в ньому — прохання дзвонити до музею за телефоном 044-24-43-27 чи писати на електронну пошту музею.

Також приймаються файли вже з готовим записом за умови, що на відео запис зроблено в момент декламації і є зображення декламуючого, а також інформація про нього (ім"я, прізвище, місто, інші необхідні на вашу думку дані).

Проект триватиме стільки, скільки охочих буде взяти в ньому участь.

12 липня

Інші дати
Народився Петро Тронько
(1915, с.Заброди Харківської обл. - 2011) - історик, академік, державний діяч. Сприяв створенню Музею народної архітектури та побуту в Пирогові, відновленню Золотих воріт, Михайлівського Золотоверхого та Успенського соборів у Києві; керував роботою над створенням 26-томної "Історії міст і сіл Української РСР".
Розгорнути
День Святих апостолів Петра і Павла
«Як на Петрів день спека, то на Різдво мороз. Коли на Петра сльота, влітку буде багато болота». (Народні прикмети)
Розгорнути
Народився Антін Синявський
1866, м.Біла Церква - 1951) – український  політичний і громадський діяч, історик, економіст, педагог. Автор праць «Економічний район та економічний ландшафт», «Близький Схід і Україна» та ін.  
Розгорнути
Народився Олександр Мельников
(1889 , м. Мезень, Росія - 1958) - український хірург і онколог, займався лікуванням захворювань черевної порожнини, газової інфекції тощо.
Розгорнути