chrome firefox opera safari iexplorer

Прогама-екскурс «Київ, у якому жив Тичина»

Дата події:14 липня 2013 о 18:00
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини у Києві
Більше про подію:

У житті геніального поета дослідники виокремлюють так звані «три періоди» його життя у Києві. І кожен з цих відтинків часу мав свої особливості: творчі, індивідуальні, громадські, особисті.

Про кожен із цих періодів життя Павла Тичини в Києві можна говорити окремо й цікаво, бо кожен з них має своє емоційне забарвлення, романтичні розповіді, цікаві спогади, незабутні зустрічі.

Проте, є люди й події, які наскрізно пронизують усі «три періоди» життя Павла Тичини у Києві. Власне, про цих людей, про місця, що знаходяться поряд з музеєм та пов"язані з іменем Павла Тичини й історією України, про особливості життя та характеру поета, його уподобання, пристрасті, наміри та про багато інших цікавинок із його життя оповідають слухачеві екскурсоводи музею під час пішохідних екскурсій, маршрути яких пролягають вулицями поблизу Літературно-меморіального музею-квартири Павла Тичини у м. Києві.

Пішохідна екскурсія починається з перегляду фільму про поета, а закінчується — незвичним емоційним відпочинком у його меморіальному музеї на затишній вулиці Терещенківській.

Особливість екскурсійної мандрівки полягає у тому, що наші екскурсоводи послуговуються лише достеменними (а не вигаданими й нафантазованими) фактами із життя та діяльності Павла Тичини. Проте, варто зауважити, що його творчу сторону життя на таких екскурсіях практично не відкривають, бо це краще зробити у самому помешканні поета, де кожен може відчути серцебиття господаря, його настрій.

Такими екскурсійними днями у Музеї є перша й третя середа місяця, а також — друга й четверна неділя місяця.

Стартує програма-екскурс «Київ, у якому жив Тичина» 14 липня 2013 року. Група екскурсантів — від 10 осіб. Початок — об 18.00.