chrome firefox opera safari iexplorer

Програма заходів до Великодніх свят у Львові

Дата події:13-17 квітня 2012 р.
Місце події:м. Львів
Більше про подію:

13 квітня, відбудеться майстер-клас з розпису писанок на вул. Галицькій, а 15-17 квітня на святкування Великодня запрошують у Шевченківський гай.

Нагадаємо, з 7 квітня до 13 травня у Львові також триває Великодній ярмарок. Торгівля в рамках Великоднього ярмарку проходить у робочі дні – з 11.00 год. до 22.00 год., у святкові та вихідні дні – з 10.00 год. до 23.00 год.

Як зазначив директор ТзОВ «Львівські Ярмарки» Ігор Фіняк, буде обмежено торгівлю на період великих богослужінь у церквах. Зокрема у Великодню п’ятницю торгівля триватиме до 13.00 год і на сам Великдень ярмарок розпочне роботу о 12.00 год.

Участь в ярмарку беруть: народні майстри, приватні підприємці та організації, зокрема майстри народного промислу, писанкарі, гончарі, різьбярі, майстри художніх виробів зі скла, шкіри, бісеру, металу, а також кондитери, ресторатори.

Відповідно до розпорядження міського голови Львова Андрія Садового від 10.04.2012 р. № 124, затверджена програма, що передбачає такі загальноміські культурні заходи до Великодніх свят.

13 квітня відбудеться майстер-клас з розпису писанок у рамках ІІ Фестивалю писанок у Львові.

15 квітня – акція «Великодні гаївки», що відбудеться в Музеї народної архітектури і побуту (вул. Чернеча Гора, 1) з 12.00 год. до 17.00 год.

15-17 квітня у Львові – фестини «Велика гаївка» в Музеї народної архітектури і побуту «Шевченківський гай» (вул. Чернеча Гора, 1).

28 грудня

Інші дати
Народився Данило Заболотний
(1866, с.Заболотне, Вінницька боласть – 1929) – український мікробіолог та епідеміолог, академік. В Одеському медичному інституті організував першу в світі кафедру епідеміології. Засновник Інституту мікробіології та епідеміології (нині Ін-т мікробіології і вірусології НАН України ім. Д.К.Заболотного).
Розгорнути
Народився Володимир Кульчицький
(1919, с. Кульчиці, Львівська область – 2009) – український правознавець. Автор численних досліджень та вузівських підручників з історії держави і права («Історія держави і права України. Академічний курс у 2-х томах», «Юридична науки і освіта в Україні» та ін.).
Розгорнути