chrome firefox opera safari iexplorer

Суботник на Щекавиці

Дата події:09 квітня 2011 о 12:00
Місце події:Київ, гора Щекавиця (Лук"янівська 13)
Більше про подію:

У суботу, 9 квітня, о 12:00 Громадська ініціатива «Збережи старий Київ» ініціює прибирання території гори Щекавиця, а також акцію супротиву проти будівництва.

Місце зустрічі — Контрактова площа, біля пам’ятника Г.С.Сковородi

З собою бажано взяти: гумові та прості будівельні рукавички, вологі серветки, воду, бутерброди, (гитару/барабани), гарний настрій!

Закликаємо захистити ікону Києва - легендарну гору Щекавицю від повного зникнення під фундаментом елітної будівлі!

Територия Щекавиці — це особлива ландшафтна та історична зона. Одна із трьох гір, на котрих, згідно з літописним переказом, оселились засновники Києва — Кий, Щек і Хорив. Названа на ім’я Щека.

Гору збираються зрівняти з землею та звести елітну будівлю. Частина ландшафту вже була нещадно знищена бульдозерами, а дерева, що височили там, вирубанi.

Не дамо варварам схоронити священний символ національної української культури!

Додала Євгенія Закревська

28 травня

Інші дати
Народився Максиміліан Волошин (Кирієнко-Волошин)
(1877, м. Київ – 1932), російський поет і художник українського походження, перекладач. Представник символізму і акмеїзму, в поезії та малярстві відобразив історію та природу Криму.
Припаду я к острым щебням, к серым срывам размытых гор, Причащусь я горькой соли задыхающейся волны, Обовью я чобром, мятой и полынью седой чело. Здравствуй, ты, в весне распятый, мой торжественный Коктебель! (Максиміліан Волошин).
Розгорнути