chrome firefox opera safari iexplorer

Веселі канікули в Музеї Павла Тичини

Дата події:27 жовтня-9 листопада 2014 р.
Місце події:Музей П. Тичини (Київ, вулиця Терещенківська, 5)
Більше про подію:

На час осінніх канікул, які триватимуть з 27 жовтня до 9 листопада, Музей П. Тичини (Київ, вулиця Терещенківська,5) пропонує програму майстер-класів та занять з учнями різного віку.

Насамперед хочемо скласти слова щирої подяки тим, хто допоміг нам у цьому — Костянтин Сосновський, Катерина Смаглій, Леся Гасиджак та іще дехто. 🙂

Завдяки їм «Веселі канікули» складатиметься з таких пропозицій:

— щопонеділка (12.00 та 15.00) — майстер-класи «Незвичне у звичайному» (еко-сумка з власноруч зробленим малюнком, якість фарби відмінна, витримує прання при високій температурі); вартість — 60,00 грн.+вхідний квиток; усі необхідні матеріали надає музей;

-по понеділкам в цей же час можна буде випробувати новий майстер-клас з нанесення малюнку на тканину справжньою вибійкою!!!!!! Вартість — 30,00 грн+вхідний квиток

— щовівторка (12.00 та 15.00) — майстер-класи в «Майстерні поетичної листівки» (власноруч створення вітальної листівки та оздоблення конверту до неї); вартість 30,00 грн.+вхідний квиток; усі необхідні матеріали надає музей

-щосереди (12.00 та 15.00) майстер-клас з декорування подарункових коробочок в техніці скраб-букінг, кракелюр та декупаж; вартість 30,00 грн.+вхідний квиток; усі необхідні матеріали надає музей

— щочетверга (12.00 та 15.00) заняття «Я малюю музику»; вартість 30,00 грн+вхідний квиток; усі необхідні матеріали надає музей

-щоп"ятниці (12.00 та 15.00) майстер-клас з квілінгу, створення листівки, оздоблення чи прикарси в стилі квілінг; варість 30,00 грн.+вхідний квиток; усі необхідні матеріали надає музей

-щосуботи (12.00 та 15.00) гра «Смачні вірші», для участі в якій треба придбати одну з музейних книг з віршами Павла Тичини для дітей; вартість — 30,00 грн (в ціну входить вартість книги).

— щонеділі — день спільного (родинного) відвідання музею

Під час усіх майстер-класів усі охочу мають можливість відвідати меморіальну квартиру та самостійно її оглянути.

Для зручності батьків та економії коштів, придбавши квиток за 100,00 грн, ви можете відвідати кілька майстер-класів на вибір (понеділковий+2 інші, або чотири будь-які майстер-класи окрім понеділкового) не сплачуючи додатково за вхідні квитки до музею.

Ця пропозиція розповсюджується лише на учасників майстер-класів і занять. Супроводжуючі особи повинні сплатити вартість вхідних квитків, що дасть їм можливість не лише перебувати на заняттях з дитиною, а й оглянути музей.

Розрахунок за майстер-класи можливий у будь-якій зручній для вас формі (готівка, безготівковий чи пос-термінальний розрахунок). Безготівковій формі чи розрахунку карткою ми віддаємо перевагу.

Для відвідувачів працюватиме й музейна крамниця.

11 січня

Інші дати
Народився Рейнгольд Глієр
(1875, м. Київ – 1956) - композитор, диригент, педагог, доктор мистецтвознавства. Автор балету «Тарас Бульба», симфонічної картини-балету «Запорожці» та ряду інших творів за поемами Т.Шевченка.
«Я верю в то, что мы, то есть наш народ, будет жить страшно долго. Не сто, не двести, не тысячу лет, а гораздо дольше. Я верю, что он станет лучше, ближе к идеалу и в конце концов станет совершенным. Так же и с музыкой» (Рейнтгольд Глієр)
Розгорнути
Народилася Тетяна Садовська-Тимківська
(1888, м. Чернігів - 1991) - українська актриса. Ролі: Маруся, Проня ("Маруся Богуславка", "За двома зайцями" М. Старицького) та ін.
Розгорнути
Народився Василь Нагірний
(1848, с. Гірне Львівської обл. - 1921) - український архітектор та громадський діяч. У 1882-1918 рр.кожна четверта церква у Галичині була побудована за його проектом (понад 200). Засновник товариства "Славія", "Народна торгівля", "Сокіл", "Зоря", "Народна гостиниця".
Розгорнути

Новини Дивитися всі