chrome firefox opera safari iexplorer

Вікторина від Літературно-меморіального музею-квартири Павла Тичини до Дня незалежності

Дата події:24 серпня 2012
Місце події:Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини в місті Києві
Більше про подію:

Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини оголошує вікторину до Дня незалежності.

Напередодні великого свята свободи Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини в місті Києві хоче нагадати дорогим нашим серцям друзям та відвідувачам, як приємно отримувати подарунки в святкові дні.

Ми пропонуємо всім охочим взяти участь у нашій міні-вікторині до Дня Незалежності. З нетерпінням чекаємо ваших відповідей.

Перші 5 учасників, які надішлють правильні відповіді на нашу електронну адресу tychnafm@gmail.com (тема листа «вікторина до Дня Незалежності») до 14 години 24 серпня 2012 року, одержать подарункове видання «Послав я в небо свою молитву». Наступні правильні 4 відповіді відзначимо аудіокнигою «Сила і ніжність болю». Призи надсилаються поштою чи вручаються особисто.

Запитання вікторини:

1. Скільки років виповнилося з дня народження Павла Тичини у рік проголошення Незалежності України?

2. 1912 року в «Літературно-науковому віснику» вперше вийшли друком поезії молодого Павла Тичини. За сприянням якого українського політичного діяча, одного з ініціаторів проголошення автономності України в 1917 році, це відбулося?

3. Які поезії були написані Павлом Тичиною в період існування УНР?

4. Назвіть і процитуйте вірші Павла Тичини, у яких поет говорить про українську мову і які відіграли важливе значення в утвердженні української мови як державної.

5. Скільки років, місяців, днів працює Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини від першого дня роботи музею до Дня незалежності 2012 року (24 серпня 2012 року)?

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі