chrome firefox opera safari iexplorer

Вікторина від Літературно-меморіального музею-квартири Павла Тичини до Дня незалежності

Дата події:24 серпня 2012
Місце події:Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини в місті Києві
Більше про подію:

Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини оголошує вікторину до Дня незалежності.

Напередодні великого свята свободи Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини в місті Києві хоче нагадати дорогим нашим серцям друзям та відвідувачам, як приємно отримувати подарунки в святкові дні.

Ми пропонуємо всім охочим взяти участь у нашій міні-вікторині до Дня Незалежності. З нетерпінням чекаємо ваших відповідей.

Перші 5 учасників, які надішлють правильні відповіді на нашу електронну адресу tychnafm@gmail.com (тема листа «вікторина до Дня Незалежності») до 14 години 24 серпня 2012 року, одержать подарункове видання «Послав я в небо свою молитву». Наступні правильні 4 відповіді відзначимо аудіокнигою «Сила і ніжність болю». Призи надсилаються поштою чи вручаються особисто.

Запитання вікторини:

1. Скільки років виповнилося з дня народження Павла Тичини у рік проголошення Незалежності України?

2. 1912 року в «Літературно-науковому віснику» вперше вийшли друком поезії молодого Павла Тичини. За сприянням якого українського політичного діяча, одного з ініціаторів проголошення автономності України в 1917 році, це відбулося?

3. Які поезії були написані Павлом Тичиною в період існування УНР?

4. Назвіть і процитуйте вірші Павла Тичини, у яких поет говорить про українську мову і які відіграли важливе значення в утвердженні української мови як державної.

5. Скільки років, місяців, днів працює Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини від першого дня роботи музею до Дня незалежності 2012 року (24 серпня 2012 року)?

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі