chrome firefox opera safari iexplorer

Всеукраїнська виставка-конкурс народного мистецтва

Дата події:31 жовтня-27 листопада 2013 р.
Місце події:Виставкові зали Національної спілки майстрів народного мистецтва (м. Київ, вул. Рейтарська, 27-а)
Більше про подію:

Виставка проводиться з метою огляду сучасного стану традиційного народного мистецтва, відзначення найкращих майстрів і популяризації їхньої творчості, поширення знань про традиційну етнічну культуру українців.
 
В експозиції представлено близько 2000 виробів, зроблених з дерева, глини, металу, паперу, сиру, тканини, соломи, лози та рогози тощо. Окремий розділ виставки становить традиційна народна іграшка та етнографічна лялька.
 
У виставці взяли участь майстри народного мистецтва всіх видів і жанрів з багатьох регіонів України: АР Крим, Вінниччини, Волині, Дніпропетровщини, Донеччини, Житомирщини, Закарпаття, Запоріжжя, Івано-Франківщини, Київщини, Кіровоградщини, Луганщини, Львівщини, Миколаївщини, Одещини, Полтавщини, Сумщини, Тернопільщини, Харківщини, Хмельниччини, Черкащини, Чернівеччини, Чернігівщини та ін.
 
Вхід вільний.

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі