chrome firefox opera safari iexplorer

На Черкащину з'їдуться майстри народного мистецтва

05 вересня 2011 о 12:36

На Черкащині 5 вересня в селі Суботові Чигиринського району на базі Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» відбудеться відкриття Всеукраїнського симпозіуму народного мистецтва 2011 р...

Як повідомили в Національному історико-культурному заповіднику «Чигирин», Всеукраїнський симпозіум народного мистецтва проходитиме два тижні.

На симпозіум запрошені майстри з різних регіонів України: Дніпропетровщини, Запоріжжя, Київщини, Кіровоградщини, Одеси, Полтавщини та Чернігівщини, які працюють у різних видах народного мистецтва: народна картина, традиційні декоративні розписи на папері, кам’яна та дерев’яна скульптура, гончарство, різьблення по дереву та плетіння із соломи.

Акція проводиться з метою підвищення професійної майстерності учасників, залучення творчої молоді до справи збереження, відродження й популяризації народного мистецтва в Україні.

Після симпозіуму відбудеться виставка, на якій будуть представлені твори його учасників. Роботи майстрів народного мистецтва, виготовлені під час симпозіуму, будуть урочисто передані до фондів Національного історико-культурного заповідника «Чигирин».

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути