chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка «Планета Земля. Минуле. Теперішнє. Майбутнє»

Дата події:13-23 квітня 2011 р.
Місце події:Київ, «Арт Квартира» (Рейтарська, 20,24)
Більше про подію:

Виставка здійснюється в рамках проекту «День Землі – 2011. Лісова казка» (за підтримки экоклубу «Зелена хвиля»).

Метою виставки є досягнення переосмислення у свідомості людей ставлення до навколишнього середовища, а також усвідомлення вагомості особистого внеску людини до збереження планети Земля для майбутнього людства.

Детальніше дивіться тут.

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі