chrome firefox opera safari iexplorer

XVI Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти»

Дата події:25 вересня - 5 жовтня 2010 року
Місце події:Львівська філармонія (вул. Чайковського, 7)
Більше про подію:

Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти» було засновано у Львові восени 1995 року. Відтоді, із року в рік, у цьому святі музики бере участь все більше і більше відомих музикантів, привертаючи увагу широкої аудиторії та викликаючи щоразу більший резонанс.

Фестиваль покликаний розкрити львів’янам та гостям міста розмаїття сучасних музичних форм, стилів, жанрів та інтерпретацій, підкреслюючи особливий, часто контрастний характер нової музики.

Сайт

 www.philharmonia.lviv.ua

Тел.: (032) 272 10 42 (каси), 272 67 25, 097 700 83 58 (відділ промоції)

22 вересня

Інші дати
Народився Олександр Потебня
(1835 – 1891), український мовознавець, філософ, фольклорист, етнограф, літературознавець, педагог, громадський діяч. Основоположник т. з. психологічного напряму в слов’янському мовознавстві. Автор праць із загального мовознавства, фонетики, наголосу, граматики, семантики, етимології, діалектології, теорії словесності, фольклору, етнографії, досліджень про походження мови, взаємозв’язок мови та мислення тощо.
«Ідея національності здатна сприяти людському поступові, якщо вона стверджує взаємоповагу права народів на самостійне існування та розвиток; коли ж через цю ідею стверджують зверхність однієї спільноти над іншою, то вона набуває реакційного смислу» (О.Потебня).
Розгорнути