chrome firefox opera safari iexplorer

Краснопавлівський краєзнавчий музей

  • смт. Краснопавлівка, вул. Калініна,2
  • З 8 00-17 00
    Вихідні - субота, неділя.
  • Відвідування безкоштовне
Про музей:

Краснопавлівка – селище міського типу Лозівського району Харківської області. Існує дві версії походження назви селища. Згідно першій, серед робітників, що прцювали над спорудженням станції був дуже гарний (тобто «красний» — красивий)робітник Павло.Згідно другій версії — від прізвища Краснопавлов.

Краснопавлівський  краєзнавчий музей ознайомлює відвідувачів з історією свого району та області. В музеї представлені документальні відомості про виникнення та становлення району,розвиток культури та найцінніші скарби,якими пишаються жителі Краснопавлівки.

 

30 листопада

Інші дати
Володимир Рибак
 (1971, м. Горлівка Донецької обл. – 2014) – український політик, депутат Горлівської міськради, закатований сепаратистами за спробу зірвати прапор самопроголошеної ДНР і замінити його українським стягом. Герой України.
 
Розгорнути
Народився Назарій Яремчук
(1951, с. Рівня, Чернівецька область – 1995) – популярний український естрадний співак (тенор). Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка за концертну діяльність 1973 – 1995 років (посмертно).
Розгорнути
Народився Ярослав Стельмах
(1949, м. Київ - 2001 - український драматург, прозаїк, перекладач. Автор п'єс "Шкільна драма", "Провінціалки", "Емма" та ін., а також кількох кіносценаріїв та книжок для дітей.
Розгорнути