chrome firefox opera safari iexplorer

Київський музей Олександра Пушкіна

  • вул. Кудрявська, 9
  • (044) 272-42-06, 272-10-67
  • з 10.00 до 17.00. Вихідний – понеділок. Санітарний день – останній четвер кожного місяця.
  • : 7–15 грн. Екскурсійне обслуговування: 20–35 грн. Єдиний вхідний квиток з екскурсією для групи школярів: 80–100 грн. Безкоштовне відвідування:18 травня, День Києва, 24 серпня, перший вівторок місяця – для пенсіонерів.
Варто побачити: особисту книжку Наполеона, вишивку бісером, статуетку Пушкіна 1837 року.
Про музей:

Філія Музею історії міста Києва

Музей створено в 1987 році під назвою «Олександр Пушкін і декабристи в Україні». У 1998-му його перейменовано в Київський музей Олександра Пушкіна. Музейне зібрання нараховує близько 6 тис. експонатів. Половину з них як дарунок музею передав його засновник, київський колекціонер Яків Бердичевський. Зокрема, 26 із 31 прижиттєвого видання творів Пушкіна, книжки літераторів з його оточення, гравійовані портрети поета, ілюстрації до його творів, предмети побуту. Основну частину експозиції присвячено «південному засланню» Пушкіна, його перебуванню в Києві, Одесі, Криму, на Кавказі. У музеї збережено дух XVIII–XIX ст.

Фото з сайту www.primetour.ua

3 березня

Інші дати
Народився Антін Могильницький
(1811, с.Підгірки Івано-Франківська область – 1873) – український письменник, громадський і політичний діяч, греко-католицький священик.
«Кожний нарід, хоть би дикий, Любить свій родинний край, Любить отцівські язики, Свою мову і звичай». (Антін Могильницький)
Розгорнути
Народилася Наталена Королева
(1888, с. Сан-Педро де Карденья, Іспанія – 1966) – українська письменниця. В своїх творах опрацьовувала історичні та біблійні теми. Автор збірки легенд “Во дні они”, повістей “1313”, “Без коріння”, збірки оповідань “Інакший світ”, повістей “Предок”, “Сон тіні”, “Легенди старокиївські”.
Розгорнути

Новини Дивитися всі