chrome firefox opera safari iexplorer

Музей історії міста Бар

  • 24000, Вінницька обл.,м. Могилів-Подільський, вул.,Сагайдачного,2/28
  • (237)6-52-64
  • щоденно з 900-1700, вихідний –понеділок.
Варто побачити: експонати представляють собою ілюстрації та зображення, в яких йдеться про територію міста Бара; документальна згадка про місто Бар (під назвою Рів); становлення і відновлення міста; статус та напрямок роботи міста;відкриття перших визначних місць та центрів,утворення бібліотек та культурних центрів, наслідки після першої Світової та відновлення міста; досягнення міста та становлення міцного фундаменту для подальшого розвитку.
Про музей:

Музей  присвячено історії міста Бар.

Бар — місто районного підпорядкування (з 1938 року) в Барському районі Вінницької області, райцентр Барського району. Населення 17,2 тис. мешканців (2005). Місто розташоване на річці Рів за68 км від обласного центру та за7 км від залізничної станції.

24 липня

Інші дати
Ігор Дмитренко
1928 – український фізик у галузі надпровідності та низькотемпературного матеріалознавства, академік. Створив надпровідниковий квантовий магнітометр і градієнтометр надвисокої чутливості, перший в СРСР магнітокардіограф, кріогенний лазерний сканувальний мікроскоп та ін.
Розгорнути
Петро Перемежко
1833 – український гістолог. Засновник кафедри гістології, ембріології і порівняльної анатомії Київського університету. Уперше описав непрямий поділ тваринних клітин.
Розгорнути
Народився Василь Мисик
(1907, с. Новопавлівка Дніпропетровської обл. -  1983) - український письменник, перекладач. Автор поетичних збірок "Трави", "Блакитний міст", "Чотири вітри", "Вибране", "Борозни", "Верховіття", "Берег" та ін.; кількох збірок оповідань та нарисів; багато перекладав з англійської та східних мов.
Розгорнути
День рівноапостольної Ольги, княгині Київської
дружини князя Ігоря, канонізованої Православною церквою. Княжила в Київській Русі в роки неповноліття свого сина Святослава (945 – 964). Упорядкувала збирання данини, організувала опорні пункти київської влади. Сприяла поширенню на Русі християнства.  
Що за дівчина-краса. Заговорить: думка — сонце; Очі — сині небеса. Хто вона, чия і звідки, Князь докладно розпитав, А на другий день по неї І сватів своїх послав. І за князя вийшла заміж Проста дівчина з села, І до смерті вірним другом Князю Ігорю була. (Олександр Олесь)
Розгорнути