chrome firefox opera safari iexplorer

Музей історії міста Бар

  • 24000, Вінницька обл.,м. Могилів-Подільський, вул.,Сагайдачного,2/28
  • (237)6-52-64
  • щоденно з 900-1700, вихідний –понеділок.
Варто побачити: експонати представляють собою ілюстрації та зображення, в яких йдеться про територію міста Бара; документальна згадка про місто Бар (під назвою Рів); становлення і відновлення міста; статус та напрямок роботи міста;відкриття перших визначних місць та центрів,утворення бібліотек та культурних центрів, наслідки після першої Світової та відновлення міста; досягнення міста та становлення міцного фундаменту для подальшого розвитку.
Про музей:

Музей  присвячено історії міста Бар.

Бар — місто районного підпорядкування (з 1938 року) в Барському районі Вінницької області, райцентр Барського району. Населення 17,2 тис. мешканців (2005). Місто розташоване на річці Рів за68 км від обласного центру та за7 км від залізничної станції.

2 березня

Інші дати
Народився Архип Тесленко
(1882, с. Харківці Полтавської обл. - 1911) - український письменник. Автор оповідань "Хуторяночка", "Син", "Дід Омелько", "За пашпортом", "Страчене життя", "Школяр" та ін.
Розгорнути
Народився Шолом-Алейхем (Соломон Рабинович)
(1859, м.Переяслав-Хмельницький Київська область – 1916) - єврейський письменник, драматург та просвітницький діяч. В Україні написав свої знамениті твори «Тев’є-молочник», «Менахем-Мендл», «Нотатки комівояжера», «Монологи».
«Коли я писав мої вірші, я, як міг, шукав «Кобзаря», цю пісню пісень Шевченка, і не міг знайти. Я ладен був віддати що завгодно і скільки завгодно. І ось тепер я бачу, що не прогадав би, якби заплатив найвищу ціну бодай за одну його «Катерину» (Шолом-Алейхем).
Розгорнути
Народився Мирон Кордуба
(1876, с.Острів Тернопільської області - 1947) - український вчений, публіцист, історик, письменник, громадсько-політичний діяч.
Розгорнути