chrome firefox opera safari iexplorer

Музей історії села Вахнівки

  • 29134, Вінницька обл.,Липовецький р-н, с. Вахнівка
Про музей:

Вахнівський краєзнавчий музей (Музей історії села Вахнівка) — музей у с. Вахнівка Липовецького району Вінницької області.

Музей створений за рішенням і на кошти місцевого колгоспу «Росія» в 1981 р. Ініціатором і його організатором був учитель історії місцевої школи О. Гук. Експозицію відкрито 1 вересня 1984 р.

Фонд музею налічує близько 1 000 експонатів. Щороку музей відвідує понад 1 500 осіб.

У експозиції музею є зразки корисних копалин, оригінальні предмети народного побуту кін. ХІХ-ХХ ст., матеріали про відомих мешканців села.

Сьогодні це найпотужніший музей району, що накладає на нього особливі обов'язки. На базі музею діє гурток «Пошук» для учнів 9-11 класів місцевої школи. Проводяться районні методичні сесії вчителів з краєзнавства. Експозиція музею відображає історію краю.

25 вересня

Інші дати
Народився Ігор Герета
(1938, с. Скоморохи Тернопільської обл. - 2002), український мистецтвознавець, археолог.
Розгорнути
Народився Анатолій Солов’яненко
(1932 - 1999) – всесвітньо відомий український співак, громадський діяч. Герой України (посмертно). У репертуарі А.Солов’яненка 17 оперних партій, безліч арій, романсів, народних пісень.
«Чорнії брови, карії очі, Темні як нічка, ясні як день, Карії очі - чарі дівочі! Де ви навчились зводить людей.» («Чорнії брови, карії очі» , слова: К.Дмитрашко).
Розгорнути