chrome firefox opera safari iexplorer

Музей історії Києва відкриють на Театральній у травні 2012 року

03 вересня 2011 о 09:14

Музей історії Києва відчинить свої двері для киян та гостей столиці у 2012 році до Дня міста. Про це сказав голова Київської міської адміністрації Олександр Попов під час огляду приміщення на вул. Богдана Хмельницького, 7, повідомили у прес-службі КМДА.

Зокрема він зазначив, що в ході складних переговорів, забудовник прийняв рішення продати приміщення та земельну ділянку двом меценатам, які, в свою чергу, заявили про рішення подарувати цей будинок киянам для розміщення у ньому експозиції Музею історії Києва.

«Сьогодні я приїхав, аби оглянути об’єкт та віддати розпорядження щодо перепланування внутрішнього простору будівлі відповідно до вимог музею», – сказав О.Попов.

Також він повідомив, що вся будівля, площею 3800 м. кв., буде надана для потреб Музею. Площа приміщення рівнозначна тій, на якій була розміщена експозиція у Кловському палаці. Що стосується фінансування завершення будівництва, то наразі фахівці повинні виконати відповідні розрахунки. Олександр Попов висловив сподівання, що меценати долучаться і профінансують завершення будівництва, також у планах міськадміністрації закласти у бюджет 2012 року певну суму коштів.

«Музей має відкрити свої двері для відвідувачів до ЄВРО-2012, аби гості міста змогли ознайомитись із історією Києва», – наголосив голова КМДА.

Також Олександр Попов повідомив, що було проведено додаткову експертизу щодо впливу даного будинку на ґрунт, метро і прилеглі будинки, яка показала що, споруда не несе жодних загроз.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути