chrome firefox opera safari iexplorer

Великобурлицький краєзнавчий музей

  • смт. Великий Бурлук, вул. Радянська,35
  • 0252-5-41-31
  • З 8 00-17 00, перерва з 12 00-13 00 вихідні – неділя,понеділок.
  • Відвідування безкоштовне
Про музей:

Вели́кий Бурлу́к — смт в Україні, в Великобурлуцькому районі, Харківської області. Засноване як село Шевелівка у 1656 році, перейменоване на селище Великий Бурлук та перетворене на селище міського типу в 1963 році

В Великобурлицькому краєзнавчому музеї відвідувачі ознайомляться з культурою та історією Вели́кого Бурлу́ка . В музеї представлені експонати, що символізують культуру міста, історію створення та розвитку селища міського типу Вели́кий Бурлу́к .

3 серпня

Інші дати
Олексій Борисяк
1872–український геолог і палеонтолог. Організатор і перший директор Палеонтологічного інституту AH СРСР. Вивчав геологічну будову Донецького басейну і Криму.
Розгорнути
Народився Омелян Огоновський
(1833, с. Григорів, Івано-Франківська область – 1894) - український учений-філолог, громадський діяч. Автор українського переладу «Слово о полку Ігоревім», 6-ти томного видання «Історія літератури руської».
Розгорнути
Народилася Марія Заньковецька (Адасовська)
(1854, с.Заньки, Чернігівська область - 1934) - українська актриса, громадська діячка. Працювала в найпопулярніших і найпрофесійніших українських трупах М.Кропивницького, М.Старицького, М.Садовського, П.Саксаганського, І.Карпенка-Карого.
«Це актриса з талантом великим, самостійним, оригінальним; натура, вся зіткана з найчутливіших нервів… Я прямо кажу, другої такої актриси я ніколи не бачив. Я порівняв би її з Сарою Бернар…». (Олексій Суворін про Марію Заньковецьку).
Розгорнути