chrome firefox opera safari iexplorer

Європа готова фінансувати ідею суспільного мовлення в Україні

07 червня 2011 о 11:36

Європейський Союз готовий надати Україні фінансову допомогу в розмірі 1 мільйон євро на розробку закону про громадське мовлення.

Про це повідомив прес-аташе представництва Європейського Союзу Давид Стулік під час телемарафону «Повний доступ» в ефірі ТВі.

«Європейський Союз готовий надати допомогу. І не тільки порадою, а й фінансову. Наші експерти, наприклад, допомагали писати цей закон (про доступ до публічної інформації). Зараз у нас є ще один проект — практично 1 мільйон євро на розробку закону про громадське мовлення», — уточнив він.

За його словами, частина цих коштів буде спрямована на навчання українських експертів за кордоном.

Він також відзначив погіршення ситуації зі свободою слова в Україні за останній рік.

«За останній рік Європейський Союз звертав увагу на те, що ситуація зі свободою слова, свободою ЗМІ, свободою журналістів погіршується», — сказав Стулік.

На його думку, ситуація в українській журналістиці відображає проблеми суспільства в цілому.

«У нас в Чехії був комуністичний режим 40 років, а у вас більше, і це має вплив на культуру людей, культуру громадян. І журналістика не відірвана від розвитку суспільства. Це проблема всього посткомуністичного суспільства», — сказав Стулік.

 

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути