chrome firefox opera safari iexplorer

В старому терміналі аеропорту «Львів» може з’явитись музей

07 липня 2011 о 14:02

На запитання про те, яка доля існуючого терміналу аеропорту після того, як здадуть новий аеровокзал до Євро-2012, чиновник зазначив, що є кілька варіантів його використання.

«Це може бути термінал для VIP-персон, музей авіації та техніки», – зазначив Юрій Криворучко. З його слів, також приміщення могла б використовувати якась комерційна структура. Він додав, що, зокрема, при музеї авіації тут можна було б облаштувати школу технічної творчості.

Він зазначив, що це питання – прерогатива авіаторів, і вирішувати вони його почнуть після переведення пасажиропотоку в новий термінал.

До Євро-2012 в аеропорту «Львів» будують сучасний новий термінал.

Нагадаємо, 20 квітня Кабінет Міністрів збільшив вартість реконструкції аеродрому аеропорту «Львів» в 2,2 разу до 2 195,669 млн гривень. 17 березня уряд також збільшив вартість будівництва нового пасажирського термінала в аеропорту «Львів» на 54,1% до 1 419,786 млн гривень.

 

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути