chrome firefox opera safari iexplorer

Українки стали першими з боротьби серед кадетів у Варшаві

17 серпня 2011 о 09:44
ukrwrestling.com
У Варшаві завершився чемпіонат Європи з боротьби серед кадетів, який проходив з 9 по 14 серпня. За підсумками чемпіонату, збірна України з жіночої боротьби посіла перше місце.

Як повідомила заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба, серед львівських спортсменів призерами змагань стали вихованки львівської школи боротьби Оксана Гергель (тренер – Андрій Пістун) – у ваговій категорії 60 кг здобула золоту нагороду, Ірина Черкас (тренер – Олександр Раковський) – у ваговій категорії 38 кг та Ірина Вавричин (тренер – Юлія Стельмах) – у ваговій категорії 46 кг вибороли срібні медалі, а Лілія Горішна (тренер – Володимир Раковський) ваговій категорії 52 кг відзначена бронзовою нагородою, повідомили у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

14 грудня

Інші дати
Народився Данило Апостол
(1654, с.Великі Сорочинці, Полтавська область - 1734) — український військовий і державний діяч кінця 17 — першої половини 18 століття, гетьман Лівобережної України в 1727—1734 роках.
Розгорнути
Народився Михайло Старицький
(1840, с.Кліщинці, Черкаська область – 1904) – українського письменника, режисера, театрального і громадського діяча. Він - автор п'єс «Богдан Хмельницький», «Маруся Богуславка», «Різдвяна ніч», «За двома зайцями».
Ніч яка, Господи, місячна зоряна, Видно, хоч голки збирай, Вийди, коханая, працею зморена, Хоч на хвилиноньку в гай! Сядем укупочці тут під калиною, І над панами я пан! Глянь, моя рибонько, - срібною хвилею Стелиться в полі туман. (Михайло Старицький)