chrome firefox opera safari iexplorer

Секон-хенд на Шулявці зникне до 1 січня

30 грудня 2011 о 11:26

28 грудня у Києві почали демонтаж ринку «Азнавур», більш відомого як «шулявськкий секонд-хенд».

Закінчити знесення ринку планують до Нового року, пише «Сегодня».

Причиною став припис прокуратури на демонтаж ринку, оскільки строк оренди в торговців закінчився ще рік тому.

Демонтувати торговельні точки приїхали 10 людей — міліція й представники Голваного управління благоустрою КМДА.

Упродовж дня 28 грудня вони встигнули зрізати кілька металевих конструкцій з боку проспекту Перемоги.

Для торговців приїзд комунальників став несподіванкою.

«Вони звалилися, як сніг на голову. Так, рішення прокуратури про демонтаж ринку було ще в серпні, однак з тих пір влада Києва вже кілька разів заявляла, що зносити нас не будуть», — сказав директор ринку Тарек Абдулгафор.

Цікаво, що ще тиждень назад у Головному управлінні благоустрою КМДА говорили, що демонтувати ринок будуть уже в наступному році, аж раптом за кілька днів передумали.

«Робити це терміново ми вирішили після того, як обстежили технічний стан моста. Виявилося, що він в аварійному стані через конструкції, які самовільно монтували торговці ринку», — сказав начальник управління Сергій Садовой.

Через аварійність Шулявського моста тут збираються будувати нову розв'язку зі з'їздом на проспект Перемоги. Розпочати роботи, які обійдуться у 450 мільйонів гривень, планують відразу після Євро-2012.

«Ми готові дати мільйон, якщо ринок залишиться на місці», — сказав Абдулгафор.

Однак влада проти такої допомоги.

«Ми знайдемо цим торговцям місця й без мільйона», — пообіцяв Садовой.

А от начальник КК «Київавтодор» Георгій Глинський більш категоричний: «Це виключено! Хоч мільйон, хоч 100 мільйонів будуть нікому не потрібні, якщо міст звалиться. Адже секонд-хенд кілька раз горів, і це послабило Шулявський міст, довелося робити підпірки. Пожежа може відбутися й коли буде побудований новий міст. Торгувати там не можна».

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути