chrome firefox opera safari iexplorer

Німецьким гостям Євро-2012 радять спробувати український квас, пиво і насіння

28 січня 2012 о 09:19
Напередодні Євро-2012 німецьке Координаційне бюро фан-проектів створило спеціальний сайт, який має допомогти орієнтуватися в місцях проведення матчів футбольним уболівальникам.

Зокрема на сайті Fanguide-em2012.de в неформальній формі розповідається про історію та політичний устрій України, місцеву їжу та напої, дають корисні поради та дають невеличкий аудіорозмовник.

Основну частину з довідника «Україна від А до Я» переклав сайт The Village.

Мережа автодоріг гарно розвинена. Нові дороги, хоч їх і не зрівняти з німецькими, це те що з’явилося в Україні завдяки Євро-2012, констатує сайт.

Проміжною ланкою між таксі та автобусом є маршрутки, всі написи в яких, на жаль, зроблено кирилицею. Щодо таксі фанам повідомляється, що вони є офіційні та неофіційні, причому останні дешевші. Автори сайту радять не забувати про правила безпеки, зокрема не сідати до автівок, де вже є пасажири.

Українське пиво іноземцям видається напрочуд смачним, із кавою ж усе не так просто.

«Це вже як вам поталанить, вам можуть подати тут і вишуканий капучіно, і водянисту розчинну каву», — попереджає сайт.

Одним із найулюбленіших українських овочів, разом із буряком, називають огірок.

Автори вихваляють квас, а харчуватися радять у їдальнях та закладах швидкого харчування, не відмовляючи туристів від спокуси скуштувати наїдки вуличних торгівців, як то літній шашлик. Не радять хіба що вживати воду з-під крану.

Лускання ж насіння, придбаного в якоїсь жіночки, можна відчути «немовлячу радість».

Фанів заспокоюють, підвищення радіаційного фону в містах, що прийматимуть Євро-2012, не зафіксовано. Натомість нагадують, що вони збираються до країни з найвищим рівнем ВІЛ-інфікованих людей у Європі, причому більшість із них – жінки.

Гостям «анонсують», що вони побачать в українок зачіски з майстерно виплетеними косами, які ввела в моду Юлія Тимошенко.

Німців застерігають щодо жорсткішого, ніж на батьківщині, законодавства відносно наркотиків, та закликають «Руки геть!».

У разі ж якщо таки втраплять до міліції, автори радять фанам поводитися чемно – бо українські правоохоронці, подейкують, не надто церемоняться.

У розділі про культуру та музику України відзначають пісочку анімацію Ксенії Симонової та творчість гурту «Гайдамаки».

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути