chrome firefox opera safari iexplorer

У столиці показали виставку картин, присвячену Тарасу Шевченку

22 лютого 2012 о 10:24

Добірку присвятили майбутнім «шевченковим дням».

На картинах - місця, пов’язані з життям та творчістю Кобзаря, написані найвідомішими українськими художниками, зокрема — Сергієм Шишко, Петром Печорним, Михайлом Бароянцем.

“Не всі музеї можуть дати повну експозицію. Як ви знаєте, більшість експонатів зазвичай знаходяться у фондах, тому я завжди вітаю будь-який привід для того, щоб картини з фондів піднялися на експозицію і були доступні людям подивитися”, — каже заступник міністра культури України Тимофій Кохан.

Після нещодавньої зміни керівництв, кажуть у музеях, переживали про свою подальшу долю. Побоювалися, що деякі з експозицій зникнуть, а їх роботу «заморозять». Натомість, кажуть — зараз ситуація стала у більш « світлих тонах» і музейники вже почали роботу з «піару» класичного мистецтва, аби те було не менш привабливим для публіки, ніж сучасне.

Усього в експозиції - понад 30 полотен. Для відвідувачів виставка буде відкрита до 23 квітня.

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути