chrome firefox opera safari iexplorer

Влада Ірпеня віддала під забудову парк кардіоцентру та цвинтар

23 березня 2012 о 11:46

В Ірпені, окрім цвинтаря, під котеджі віддали ще й парк єдиного в Україні реабілітаційного кардіоцентру.

За даними телеканалу СТБ, санаторій «Ірпінь» мав 8 га землі, але половину території лісу почали різати.

Місцеві мешканці показують проекти і кажуть, тут планують будувати 2- та 3-поверхові таун-хауси – цегляні житлові будинки.

У прокуратурі області відзначають, те, що санаторій втратив 4 га – не єдина втрата міста. Місцеві депутати торік проголосували, щоб відати в приватну власність 9 зелених зон загальною площею 20 га.

«Окремі паркові зони взагалі було ліквідовано, а у трьох зменшено площу», — сказав керівник відділу прокуратури Київської області Андрій Сівець.

Серед жертв депутатів опинився парк дитинству, де люди розмалювали дерева, щоб лісорубам було соромно сокиру підняти, та сквер загиблим воїнам. Його врятували навіть братські могили – мер уже підписав рішення про забудову.

«У нас парків у місті немає як таких. У нас є зелені насадження. Є два парки, які ще не доведені до кінця – парк „Перемога“ і парк „Правди“. Можливо, десь якась помилка є у прийнятті рішень, але вона не суттєва», — сказав ірпінський міський голова Володимир Скаржинський.

«Усі дії міської ради суперечать земельному кодексу. Прокуратурою вже заявлено позов до суду», — заперечив меру Сівець.

Поки правоохоронні органи пишуть папери, люди йдуть зупиняти будівництво ціною свого життя і здоров'я. Так, активіст Сергій після візиту на будівництво повернувся зі струсом мозку, однак наступного дня знову своїм авто закрив шлях будівельним кранам.

«Кажу їм, покажіть документи, що маєте право тут будувати, а він цеглиною в мне кидає – ось тобі документи», — розповів Сергій.

23 квітня

Інші дати
Народився Василь Земляк (Вацик)
(1923, - с. Конюшівка Вінницької обл. - 1977) - український письменник, видавець, кіносценарист.  Найбільше визнання здобула дилогія "Лебедина зграя" (фільм "Вавилон - ХХ") і "Зелені млини".
Розгорнути
Народився Григорій Тютюнник
(1920, с.Шипівка Полтавська область – 1961) - український письменник. Автор роману «Вир».
«Кажуть, що дуже мудрий чоловік оту всю техніку військову видумав. А я мислю так, що якби найшовся такий, що все оте попалив, той був би наймудріший...» (Григорій Тютюнник
Розгорнути
Народився Іван Шмальгаузен
(1884, м. Київ - 1963) - біолог. Всесвітньо відомий теоретик еволюційного вчення XX ст.
Розгорнути