chrome firefox opera safari iexplorer

Влада Ірпеня віддала під забудову парк кардіоцентру та цвинтар

23 березня 2012 о 11:46
vkurse.ua

В Ірпені, окрім цвинтаря, під котеджі віддали ще й парк єдиного в Україні реабілітаційного кардіоцентру.

За даними телеканалу СТБ, санаторій «Ірпінь» мав 8 га землі, але половину території лісу почали різати.

Місцеві мешканці показують проекти і кажуть, тут планують будувати 2- та 3-поверхові таун-хауси – цегляні житлові будинки.

У прокуратурі області відзначають, те, що санаторій втратив 4 га – не єдина втрата міста. Місцеві депутати торік проголосували, щоб відати в приватну власність 9 зелених зон загальною площею 20 га.

«Окремі паркові зони взагалі було ліквідовано, а у трьох зменшено площу», — сказав керівник відділу прокуратури Київської області Андрій Сівець.

Серед жертв депутатів опинився парк дитинству, де люди розмалювали дерева, щоб лісорубам було соромно сокиру підняти, та сквер загиблим воїнам. Його врятували навіть братські могили – мер уже підписав рішення про забудову.

«У нас парків у місті немає як таких. У нас є зелені насадження. Є два парки, які ще не доведені до кінця – парк „Перемога“ і парк „Правди“. Можливо, десь якась помилка є у прийнятті рішень, але вона не суттєва», — сказав ірпінський міський голова Володимир Скаржинський.

«Усі дії міської ради суперечать земельному кодексу. Прокуратурою вже заявлено позов до суду», — заперечив меру Сівець.

Поки правоохоронні органи пишуть папери, люди йдуть зупиняти будівництво ціною свого життя і здоров'я. Так, активіст Сергій після візиту на будівництво повернувся зі струсом мозку, однак наступного дня знову своїм авто закрив шлях будівельним кранам.

«Кажу їм, покажіть документи, що маєте право тут будувати, а він цеглиною в мне кидає – ось тобі документи», — розповів Сергій.

26 травня

Інші дати
1648 — Корсунська битва
битва між військами Речі посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками під Корсунем в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років. Внаслідок перемог під Жовтими Водами і Корсунем була знищена урядова армія Речі Посполитої на українських землях, створилися умови для утвердження української козацької держави (Гетьманщина).
Україно! Ти для мене диво! І нехай живе за роком рік, Буду, мамо, горда і вродлива, З тебе дивуватися повік... Ради тебе перли в душу сію, Ради тебе мислю і творю. Хай мовчать Америки й Росії, Коли я з тобою говорю. (Василь Симоненко)
Розгорнути
Народився Борис Грабовський
(1901, м. Тобольськ, Росія - 1966) - видатний вітчизняний фізик, син поета Павла Грабовського, творець першої в світі електронної системи передачі на відстань рухомого зображення. Побудував малолітражний гелікоптер, трикрилий планер, сконструював прилад для орієнтації сліпих, апарат для глухонімих.
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі