chrome firefox opera safari iexplorer

Найбільша екологічна проблема Києва — зелені зони

14 липня 2012 о 13:45
gurt.org.ua

Найбільша екологічна проблема в Києві — це недоглянутість і невпорядкованість всіх зелених зон, які є в місті. «Все екологічне сміття в основному пов′язане не з діяльністю конкретних промислових підприємств, а з загальною системою діяльності».Таку думку висловив депутат Київради (БЮТ-Батьківщина), голова комісії з питань культури та туризму Олександр Бригинець.

«Всі парки та лісопарки, які є біля міста та в місті, необхідно зібрати в один національний парк за прикладом Голосіївського національного парку. Це було б гарантією того, що зелені зони не зменшуватимуть, адже зараз вже практично всі забудови ведуться за рахунок знищення зелених насаджень»,- заявив О. Бригинець.

Депутат також виділяє ще одну проблему — це водні ресурси. «У Києві є близько 100 водойм, які могли б стати рекреаційними зонами та позитивно впливати на екологію. Але для цього потрібні великі інвестиції», — коментує О. Бригинець.

«Ми живемо в дивних умовах, поруч ліс — але ми не можемо там відпочивати — там брудно і немає обладнаних місць для відпочинку, поруч водойми — але в них не можна купатися»,- коментує О. Бригинець.

Третьою проблемою О. Бригинець називає Бортницьку станцію аерації, на реконструкцію якої необхідно виділити 4 млрд. грн. І Київ міг би їх виділити, якби не віддавав 50 % податків громадян на користь держави, що складає не менше 7 млрд. грн... на рік, чого безумовно вистачить для реконструкції Бортницької станції.

«Київ — це зелена смуга Лівого і Правого берега. Якщо місто розвивати за рахунок приєднання нових областей, а не за рахунок знищення цієї зеленої зони, всім буде краще», — наголосив О. Бригинець.

Розділи: Довкілля

19 січня

Інші дати
Хрещення Господнє (Водохреща)
Там, на річці на Йордані Там Господь Христос хрестився, З рук Хрестителя Івана У святій водичці вмився" (Ярослав Вільшанко)
Розгорнути
Народився Гордій Левченко
(1897, с. Дубрівка Житомирської обл. - 1981) - військово-морський діяч, адмірал, головнокомандувач Балтійського флоту. У 1939-1942 роках - заступник наркома ВМФ СРСР. Під час Другої світової війни керував обороною Криму.
Розгорнути
Народився Тимофій Левчук
(1912, с. Бистрівка Житомирської обл. - 1998) - українського кінорежисера, народного артиста. Фільми: "Іван Франко", "Калиновий гай", "Два роки над прірвою", "Помилка Оноре де Бальзака", "Родина Коцюбинських" та ін.
Розгорнути
Народилася Марія Тим'як
(1889, м. Косів Івано-Франківської обл. - 1970) - народний майстер мистецької кераміки. Створювала оригінальний побутовий посуд (миски, глечики), вазочки і фігурки, оздоблюючи їх геометричним орнаментом. Вироби зберігаються у музеях Києва і Львова.
Розгорнути