chrome firefox opera safari iexplorer

Найбільша екологічна проблема Києва — зелені зони

14 липня 2012 о 13:45
gurt.org.ua

Найбільша екологічна проблема в Києві — це недоглянутість і невпорядкованість всіх зелених зон, які є в місті. «Все екологічне сміття в основному пов′язане не з діяльністю конкретних промислових підприємств, а з загальною системою діяльності».Таку думку висловив депутат Київради (БЮТ-Батьківщина), голова комісії з питань культури та туризму Олександр Бригинець.

«Всі парки та лісопарки, які є біля міста та в місті, необхідно зібрати в один національний парк за прикладом Голосіївського національного парку. Це було б гарантією того, що зелені зони не зменшуватимуть, адже зараз вже практично всі забудови ведуться за рахунок знищення зелених насаджень»,- заявив О. Бригинець.

Депутат також виділяє ще одну проблему — це водні ресурси. «У Києві є близько 100 водойм, які могли б стати рекреаційними зонами та позитивно впливати на екологію. Але для цього потрібні великі інвестиції», — коментує О. Бригинець.

«Ми живемо в дивних умовах, поруч ліс — але ми не можемо там відпочивати — там брудно і немає обладнаних місць для відпочинку, поруч водойми — але в них не можна купатися»,- коментує О. Бригинець.

Третьою проблемою О. Бригинець називає Бортницьку станцію аерації, на реконструкцію якої необхідно виділити 4 млрд. грн. І Київ міг би їх виділити, якби не віддавав 50 % податків громадян на користь держави, що складає не менше 7 млрд. грн... на рік, чого безумовно вистачить для реконструкції Бортницької станції.

«Київ — це зелена смуга Лівого і Правого берега. Якщо місто розвивати за рахунок приєднання нових областей, а не за рахунок знищення цієї зеленої зони, всім буде краще», — наголосив О. Бригинець.

Розділи: Довкілля

29 травня

Інші дати
Народився Петро Карманський
(1878, м. Цєшанув, Польща - 1956) - український поет, педагог,перекладач, член групи письменників "Молода муза". Представник раннього українського модернізму. Автор збірок віршів "З теки самовбивці", "Блудні огні", "До сонця". Переклав "Божественну комедію" Данте, окремі твори Гюго та ін.
Засну, як легіт, в сірій скибі, Розвіюсь, мов рідка імла, Візьму з собою злидні й болі, Оставлю вам самі діла. (Петро Карманський)
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі