chrome firefox opera safari iexplorer

Найбільша екологічна проблема Києва — зелені зони

14 липня 2012 о 13:45
gurt.org.ua

Найбільша екологічна проблема в Києві — це недоглянутість і невпорядкованість всіх зелених зон, які є в місті. «Все екологічне сміття в основному пов′язане не з діяльністю конкретних промислових підприємств, а з загальною системою діяльності».Таку думку висловив депутат Київради (БЮТ-Батьківщина), голова комісії з питань культури та туризму Олександр Бригинець.

«Всі парки та лісопарки, які є біля міста та в місті, необхідно зібрати в один національний парк за прикладом Голосіївського національного парку. Це було б гарантією того, що зелені зони не зменшуватимуть, адже зараз вже практично всі забудови ведуться за рахунок знищення зелених насаджень»,- заявив О. Бригинець.

Депутат також виділяє ще одну проблему — це водні ресурси. «У Києві є близько 100 водойм, які могли б стати рекреаційними зонами та позитивно впливати на екологію. Але для цього потрібні великі інвестиції», — коментує О. Бригинець.

«Ми живемо в дивних умовах, поруч ліс — але ми не можемо там відпочивати — там брудно і немає обладнаних місць для відпочинку, поруч водойми — але в них не можна купатися»,- коментує О. Бригинець.

Третьою проблемою О. Бригинець називає Бортницьку станцію аерації, на реконструкцію якої необхідно виділити 4 млрд. грн. І Київ міг би їх виділити, якби не віддавав 50 % податків громадян на користь держави, що складає не менше 7 млрд. грн... на рік, чого безумовно вистачить для реконструкції Бортницької станції.

«Київ — це зелена смуга Лівого і Правого берега. Якщо місто розвивати за рахунок приєднання нових областей, а не за рахунок знищення цієї зеленої зони, всім буде краще», — наголосив О. Бригинець.

Розділи: Довкілля

26 липня

Інші дати
Народився Володимир Винниченко
(1880, м.Кіровоград  - 1951) — український письменник, драматург, художник, політичний і державний діяч. Співавтор Універсалів Української Народної Республіки, голова першого українського уряду (Генерального секретаріату). Автор тритомної  мемуарно-публіцистичної праці «Відродження нації», першого українського фантастичного роману «Сонячна машина».
«Чудний наш народ - і сильний, і сумний... Мав героїв - і ніхто їх не знав... Усе життя любив волю - і все життя жив рабом... Утворив багатство пісні - і сам її не знає...» (Володимир Винниченко)
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі