chrome firefox opera safari iexplorer

Понад сто священиків взяли участь у лижних змаганнях

01 березня 2013 о 09:28

На гірськолижному курорті «Буковель» 28 лютого відбулись лижні змагання з гігант слалому для священиків і студентів навчальних закладів УГКЦ «Кубок Блаженного Йосафата Коциловського».

Учасниками змагань стали близько сотні священиків та семінаристів, а також миряни Української Греко-Католицької Церкви, повідомляє прес-служба Українського католицького університету.

Митрополит Івано-Франківський Володимир (Війтишин) під час нагородження призерів зазначив: «Сьогодні ми, люди, які працюємо в Церкві, мали можливість відчути себе спортсменами, що мають велику волю і бажання, практику і намагаються втілити їх в життя. Ви показали дуже добрі показники. Такий здоровий приклад ми повинні показувати іншим».

Фото прес-служби УКУ

Фото прес-служби УКУ

Один з ініціаторів змагань, владика Борис (Ґудзяк), який став срібним призером у категорії «Духовенство» поділився враженнями: «Годі було очікувати такої кількості учасників та ідеальної погоди. Ми всі у цьому бачимо, якого великого Бога маємо. Я впевнений, що ця традиція буде рости і розвиватися. Цей кубок, названий на честь, ім’я Блаженного Йосафата Коциловського. Єпископ Перемиський був дуже вимогливий у священичій дисципліні, але любив спорт. Сьогодні ми шукаємо нові категорії і стиль, щоб промовити до людей у ХХІ ст... Лижі – це один із засобів нашої євангелізації».

Призери лижних змагань «Кубок Блаженного Йосафата Коциловського» були визначені у таких категорія:
Категорія «Священики до 40 років»:
І – о. Микола Семенишин
ІІ — о. Богдан Чеборак
ІІІ – о. Софрон Зелінський

Категорія «Священики після 40»:

І – о. Тарас Шпех
ІІ – владика Борис Ґудзяк
ІІІ – о. Петро Глібчук

Категорія «Семінаристи та студенти навчальних закладів УГКЦ»
І Артемій Димид
ІІ Василь Качмарський
ІІІ Богдан Кліщ

Категорія «Родини серед дорослих»:
І Василь та Іван Качмарських
ІІ Андрій та Оксана Стадницькі
ІІІ Андрій Задільський та Лідія Афанасієва

Категорія «Родини серед дорослих і дітей»
І – Юстина та Марко Загаратовські
ІІ – Петро і Ганна Дідула
ІІІ Павло і Галина Дідули

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути