chrome firefox opera safari iexplorer

Дитяче Євробачення-2013 отримало свій логотип

09 жовтня 2013 о 15:02

Організатори Дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2013 представили громадськості логотип конкурсу.

«Puzzle-man» (Пазлик) — саме таке ім'я отримав цей яскравий логотип Дитячого пісенного конкурсу Євробачення — 2013, виконаний у кольорах українського прапору.

Пазл вдало співвідноситься з концепцією креативності та багатогранності дитячої творчості і несе в собі веселощі, радість, сюрприз, згуртованість і дружбу, повідомляють організатори.

«У процесі складання пазлів ми заводимо друзів, допомагаємо один одному, вивчаємо і пізнаємо історію, яка ховається за цими маленькими частками (пазлами), і в результаті створюємо завершений твір, картину. Адже діти — це співавтори даного процесу (складання пазлів). Тому, вони всі разом і кожен з них окремо є важливою ланкою у творчому процесі, та, відповідно, вкладають свою лепту, «свій пазл» у створення незабутнього шоу дитячої пісні – Дитячий пісенний конкурс Євробачення — 2013», — йдеться у повідомленні організаторів.

Логотип Дитячого Євробачення-2013 безпосередньо пов'язаний зі слоганом конкурсу — «Be Creative !» (Будь творчим). Це — це заклик до вираження своїх талантів і творчих здібностей, адже творчість це частина нашого життя, починаючи з самого раннього дитинства. Саме за допомогою творчості діти пізнають світ, відкривають себе, свої вміння і таланти, несуть людям радість і щастя від побаченого, почутого і створеного.

«Be Creative!» (Будь творчим!) – це звернення як до учасників Дитячого Євробачення — 2013, які відкрили в собі любов до музики, так і до інших талановитих дітей, які знаходять себе в різних сферах творчості.

Нагадуємо, фінал XI Дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2013 відбудеться 30 листопада в київському Національному Палаці «Україна». Ведучими цього грандіозного міжнародного заходу в цьому році будуть Злата Огневич і Тимур Мірошниченко.

Основні відмінності між «дорослим » і «дитячим» пісенними конкурсами Євробачення

У 2013 році Україні випала честь вдруге у своїй історії стати господинею фіналу XI Дитячого пісенного конкурсу Євробачення — 2013, який відбудеться 30 листопада в Національному палаці «Україна».

Дитячий пісенний конкурс Євробачення – порівняно молоде міжнародне музичне змагання. Перше Євробачення з дітьми в якості учасників було проведено в 2003 році в датському Копенгагені. І ось, вже протягом 10 років цей щорічний міжнародний конкурс благополучно існує і відкриває нові таланти.

Правила дитячого конкурсу засновані на правилах «дорослого» Євробачення, але, в той же час, мають велику кількість відмінностей.

Основною відмінністю можна назвати вибір країни-господині конкурсу. І, якщо у «дорослому» Євробаченні це право автоматично дістається країні переможця конкурсу, то в дитячому конкурсі країну-організатора вибирає Європейський Мовна Спілка спільно з Наглядовою Радою на підставі заявок країн-учасниць.

У дорослому Євробаченні учасники повинні бути старше 16 років, а в дитячому конкурсі — вік учасників від 10 до 15 років.

Дитина повинна бути громадянином країни чи проживати на її території не менше, ніж 2,5 роки на момент проведення конкурсу. У дорослому конкурсі національність конкурсанта не має значення, і будь-який виконавець може представляти будь-яку країну, навіть якщо він не є її громадянином.

За правилами дитячого Євробачення, існує тільки фінал конкурсу, в дорослому ж проходять два півфінали і фінал.

У дитячому конкурсі пісня має бути виконана на рідній мові, але 25 % може бути іноземною, а дитина зобов'язана бути автором або співавтором пісні. У дорослому Євробаченні абсолютно неважливо, кому належить авторство пісні, а текст пісні може бути на будь-якій мові .

За традицією Дитячого Євробачення, кожна країна отримує по 12 балів на початку оголошення результатів. Дорослий конкурс виявляє тільки одного переможця, а в дитячому конкурсі з 2013 року Наглядова Рада спільно з НТКУ прийняли рішення нагороджувати переможців 1, 2 та 3 місцем (золото, срібло, бронза).

18 березня

Інші дати
День працівника податкової та митної справи України
Свято встановлено указом Президента України від 11 жовтня 2013 року на заміну Дня митної служби України (25 червня) та Дня працівника державної податкової служби України (2 липня).
Розгорнути
Народився Федір Муравченко
(1929, с. Запоріжжя-Грудовате Дніпропетровська область – 2010) – головний конструктор Запорізького машинобудівного конструкторського бюро «Прогрес», доктор технічних наук, академік. Герой України. Брав участь у створенні понад 50 типів і модифікацій авіадвигунів.
Розгорнути