chrome firefox opera safari iexplorer

Україна посіла третє місце у світі в рейтингу найбільш високооплачуваних фрілансерів

10 січня 2014 о 11:32

Українці потрапили в список найбільш високооплачуваних фрілансерів, посівши третє місце в світі. Такі результати дослідження оприлюднила одна з найбільших фріланс-бірж Elance, повідомляє УНН.

Перші два місця посіли США та Індія. Четвертою країною у рейтингу є Пакистан, за ним Британія, Росія та Канада.

При цьому, більше половини вітчизняних фрілансерів – фахівці сфери IT. Також популярними є дизайнери, перекладачі та копірайтери.

Нагадаємо, Україна щорічно втрачає 200-300 млн доларів ВВП через виїзд за кордон 5-6 тис. кваліфікованих IT-фахівців. Аби попередити таку тенденцію, в Україні планують реалізувати Національний проект «Технополіс».

“Законопроект має на меті є створення умов для прискореного розвитку інтелектуально місткого бізнесу в межах складових національного проекту „Технополіс“ в Україні, залучення прямих іноземних інвестицій, запровадження новітніх технологій та кращого світового досвіду. Ми сподіваємося, що цей закон буде сприяти залученню іноземних інвесторів та тих компаній, які не виготовляють свій програмний продукт в Україні. В цьому законопроекті визначені пріоритетні регіони — це Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса та Львів, тому майже вся країна буде охоплена проектом”, — сказав голова Комітету ВР з питань інформатизації Валерій Омельченко.

Джерело: unn.com.ua
Розділи: Суспільство

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути