chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні за один день загинуло майже стільки ж людей, як під час найкровопролитнішого бою в Афганістані

21 лютого 2014 о 00:15

Сьогодні найважливіше завдання – зупинити кровопролиття і війну влади проти народу.

У нас немає громадянської війни, бо громадянська війна – це коли люди воюють проти людей. А в Україні влада (точніше, частина влади) воює проти власного народу. І для того, щоб зрозуміти масштаб, цинізм і трагічність цієї війни, я наведу один приклад.

Під час Афганської війни 30 квітня 1984 року під час однієї операції у нас перший батальйон 682-го мотострілкового полку практично загинув в бою з душманами. За різними оцінками, тоді загинуло біля 70 осіб. І ми тоді говорили в Афганістані, що це була найкровопролитніша битва, бо протягом одного дня загинуло стільки людей. У 21 столітті в сучасній Україні, в мирний час за один день теж загинуло приблизно стільки ж людей.

Цей приклад мусить спонукати нас всіх до найважливішого висновку – Верховна Рада повинна зробити все, щоб зупинити кровопролиття, захистити життя і безпеку людей. З огляду на це ми повинні відмінити так звану «антитерористичну операцію», оскільки влада воює проти більшості громадян, оголосивши їх терористами.

Я також звертаюся до представників Партії регіонів із закликом не захищати так звану «сім’ю» Президента, тому що лише вона і її прихильники в Росії сьогодні зацікавлені у війні проти власного народу. Я розумію, що «сім’я» заробляє на кожному українцеві. Можливо, вона відрізняється від комуністичного режиму часів Лазаря Кагановича лише тим, що той ввів податок на кожне фруктове дерево і на кожну домашню тварину, а «сім’я» заробляє на кожному існуючому бізнесі в Україні та на кожній людині. Але зберегтися будь-якою ціною при владі – це інтереси так званої «сім’ї», а не депутатів Партії регіонів.

Переконаний, що депутати усіх фракцій сьогодні повинні вболівати не за чиєсь збагачення, а за необхідність зупинки кровопролиття в Україні.

Микола Томенко, народний депутат України

Розділи: Думка читачів

22 червня

Інші дати
Народився Микола Дремлюга
(1917, Росія - 1998) – український композитор, педагог, музично-громадський діяч. Вперше вивів бандуру на концертну естраду як сольний інструмент, автор першого в історії української музики концерту для бандури та симфонічного оркестру.  
Гарно твоя кобза грає, Любий мій земляче: Вона голосно співає, Голосно і плаче. І сопілкою голосить, Бурею лютує, І чогось у бога просить, І чогось сумує. Ні, не люди тебе вчили: Мабудь, сама доля, Степ, та небо, та могили Та широка воля! (Олександр Афанасьєв-Чужбинський)
Розгорнути
Народився Микола Холодний
(1882, Росія – 1953) – український ботанік, фізіолог, мікробіолог. Засновник вітчизняної школи фізіології рослин. Інститут ботаніки НАН України носить ім»я М.Холодного.
Розгорнути
Народився Болеслав Яворський
(1877, м. Харків - 1942) – український композитор, музикознавець, піаніст. Створив теорію ладового ритму (слухового тяжіння).  
Розгорнути