chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні за один день загинуло майже стільки ж людей, як під час найкровопролитнішого бою в Афганістані

21 лютого 2014 о 00:15
unian.ua

Сьогодні найважливіше завдання – зупинити кровопролиття і війну влади проти народу.

У нас немає громадянської війни, бо громадянська війна – це коли люди воюють проти людей. А в Україні влада (точніше, частина влади) воює проти власного народу. І для того, щоб зрозуміти масштаб, цинізм і трагічність цієї війни, я наведу один приклад.

Під час Афганської війни 30 квітня 1984 року під час однієї операції у нас перший батальйон 682-го мотострілкового полку практично загинув в бою з душманами. За різними оцінками, тоді загинуло біля 70 осіб. І ми тоді говорили в Афганістані, що це була найкровопролитніша битва, бо протягом одного дня загинуло стільки людей. У 21 столітті в сучасній Україні, в мирний час за один день теж загинуло приблизно стільки ж людей.

Цей приклад мусить спонукати нас всіх до найважливішого висновку – Верховна Рада повинна зробити все, щоб зупинити кровопролиття, захистити життя і безпеку людей. З огляду на це ми повинні відмінити так звану «антитерористичну операцію», оскільки влада воює проти більшості громадян, оголосивши їх терористами.

Я також звертаюся до представників Партії регіонів із закликом не захищати так звану «сім’ю» Президента, тому що лише вона і її прихильники в Росії сьогодні зацікавлені у війні проти власного народу. Я розумію, що «сім’я» заробляє на кожному українцеві. Можливо, вона відрізняється від комуністичного режиму часів Лазаря Кагановича лише тим, що той ввів податок на кожне фруктове дерево і на кожну домашню тварину, а «сім’я» заробляє на кожному існуючому бізнесі в Україні та на кожній людині. Але зберегтися будь-якою ціною при владі – це інтереси так званої «сім’ї», а не депутатів Партії регіонів.

Переконаний, що депутати усіх фракцій сьогодні повинні вболівати не за чиєсь збагачення, а за необхідність зупинки кровопролиття в Україні.

Микола Томенко, народний депутат України

Розділи: Думка читачів

25 травня

Інші дати
Народився Ігор Сікорський
(1889, м. Київ — 1972) – український інженер, авіаконструктор, один з піонерів авіа будівництва, «батько» світового вертольотобудування. Створив літаки «Гранд», «Русский витязь», «Илья Муромец», які поклали початок багатомоторній авіації. На літаках Сікорського були вперше здійснені рейси через Атлантичний та Тихий океани.
«Сікорський – людина, яка втілила мрію Леонардо да Вінчі» (Михайло Згуровський)
Розгорнути
Народився Адальберт Ерделі
(1891, с.Загаття, Закарпатська область – 1955) – українського живописця, одного з основоположників закарпатської школи образотворчого мистецтва.
Розгорнути
Народився Олександр Корнійчук
(1905, м.Христинівка, Черкаська область – 1972) - письменник, громадський діяч, драматург, публіцист. Автор п'єс «Загибель ескадри», «Платон Кречет», «Над Дніпром», «Пам'ять серця».
Розгорнути