chrome firefox opera safari iexplorer

Мобілізованим платитимуть удвічі більше

29 липня 2014 о 19:35

Держава підвищила рівень грошового забезпечення учасників антитерористичної операції, в тому числі мобілізованих. Відтепер усі вони отримуватимуть у середньому в 2 — 2,3 рази більше.

Про це розповів в інтерв'ю для кореспондента Укрінформу начальник відділу військово-соціальної роботи Головного управління по роботі з особовим складом Збройних Сил України полковник Віталій Голота.

«Встановлена виплата винагороди військовослужбовцям, які починаючи з 1 травня 2014 року безпосередньо беруть участь в антитерористичній операції, у розмірі 100 відсотків місячного грошового забезпечення, але не менше 3000 гривень, з розрахунку на місяць. Це дозволило підвищити рівень грошового забезпечення учасникам антитерористичної операції в середньому в 2 — 2,3 рази», — сказав Голота.

За його словами, така можливість з'явилася після постанови Кабінету Міністрів України від 4 червня 2014 р. № 158 «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству фінансів на 2014 рік, та виділення коштів з резервного фонду державного бюджету».

«Тепер призвані по мобілізації отримують його (грошове забезпечення — ред.) на рівні з тими військовослужбовцями, які проходять службу за контрактом. Такого не було раніше. За ними також зберігається (виплачується — ред.) й заробітна плата за місцем їхньої роботи до призову, але на період не більше року», — додав він.

Голота також повідомив, що мінімальне грошове забезпечення військовослужбовця-контрактника так само, як і призваного із запасу, становить 2 тис. 300 грн. Назвав він й інші конкретні цифри.

«Для даної категорії військовослужбовців (що беруть участь в АТО — ред.) розміри грошового забезпечення становлять: 5700 грн (стрілець), 7230 грн (командир відділення), 9600 грн (командир взводу), 12470 (командир роти), 13660 (командир батальйону)», — констатував полковник Голота.

Розділи: Суспільство

23 вересня

Інші дати
Народився Аркадій Казка
(1890, м. Седнів, тепер Чернігівської обл. - 1929) - український поет, педагог. Підготував до друку збірку "Lamentabile", яка так і не побачила світ. 1989 р. вийшла книжка "васильки". Автор вінка сонетів, одного з перших в Україні.
Розгорнути
Народився Володимир Кубійович
(1900 – 1985), український історик, етнограф, географ, енциклопедист, видавець. Громадсько-політичний діяч, організатор видання та головний редактор «Енциклопедії українознавства» (1955 – 1984) та «Географія українських та сумежних земель».
Розгорнути
Народилась Соломія Крушельницька
(1872 - 1952) – відома українська оперна співачка, педагог. Ще за життя Соломія Крушельницька була визнана найвидатнішою співачкою світу. Серед її численних нагород та відзнак, зокрема, Вагнерівська примадонна" ХХ століття.
"Найпрекрасніша і найчарівніша Батерфляй" Джакомо Пуччіні
Розгорнути