chrome firefox opera safari iexplorer

Мобілізованим платитимуть удвічі більше

29 липня 2014 о 19:35
informator.su

Держава підвищила рівень грошового забезпечення учасників антитерористичної операції, в тому числі мобілізованих. Відтепер усі вони отримуватимуть у середньому в 2 — 2,3 рази більше.

Про це розповів в інтерв'ю для кореспондента Укрінформу начальник відділу військово-соціальної роботи Головного управління по роботі з особовим складом Збройних Сил України полковник Віталій Голота.

«Встановлена виплата винагороди військовослужбовцям, які починаючи з 1 травня 2014 року безпосередньо беруть участь в антитерористичній операції, у розмірі 100 відсотків місячного грошового забезпечення, але не менше 3000 гривень, з розрахунку на місяць. Це дозволило підвищити рівень грошового забезпечення учасникам антитерористичної операції в середньому в 2 — 2,3 рази», — сказав Голота.

За його словами, така можливість з'явилася після постанови Кабінету Міністрів України від 4 червня 2014 р. № 158 «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству фінансів на 2014 рік, та виділення коштів з резервного фонду державного бюджету».

«Тепер призвані по мобілізації отримують його (грошове забезпечення — ред.) на рівні з тими військовослужбовцями, які проходять службу за контрактом. Такого не було раніше. За ними також зберігається (виплачується — ред.) й заробітна плата за місцем їхньої роботи до призову, але на період не більше року», — додав він.

Голота також повідомив, що мінімальне грошове забезпечення військовослужбовця-контрактника так само, як і призваного із запасу, становить 2 тис. 300 грн. Назвав він й інші конкретні цифри.

«Для даної категорії військовослужбовців (що беруть участь в АТО — ред.) розміри грошового забезпечення становлять: 5700 грн (стрілець), 7230 грн (командир відділення), 9600 грн (командир взводу), 12470 (командир роти), 13660 (командир батальйону)», — констатував полковник Голота.

Розділи: Суспільство

18 жовтня

Інші дати
Народився Віктор Аверін
(1885, с. Чепіль, Харківська область – 1955) – український зоолог, громадський діяч. Опублікував близько 340 праць з ентомології, орнітології, мисливствознавства, рибництва, і охорони природи. Один із перших організаторів справи захисту рослин в УРСР і підготовки кадрів у цій галузі.
Розгорнути
Народився Володимир Різниченко
(1870, с. Велентієве, Чернігівська область – 1932) – український геолог, художник-карикатурист, поет. У своїх дослідженнях грунтовно висвітлив стратиграфію та тектоніку Середнього Придніпров’я («Природа Канівських дислокацій», «До питання про час і умови утворення укр. лесу», «Про четвертинні рухи земної кори в районі сер. Дніпра»). Ініціатор заснування Канівського музею-заповідника «Могила Т.Шевченка».
Розгорнути
Народилася Євгенія Ярошинська
(1868, с. Чуньків, Чернівецька область – 1904) – українська письменниця, етнограф, фольклорист, громадський діяч. Видала зібрані нею на Буковині «Народні пісні з-над Днітра».
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі