chrome firefox opera safari iexplorer

Україна та Польща підписали угоду про спільне кіновиробництво

23 жовтня 2014 о 10:50

Під час 30-го Варшавського кінофестивалю сторони домовилися підтримувати українсько-польську копродукцію, а також популяризувати фільми один одного на власних ринках 

Головним результатом 30-го Варшавського кінофестивалю є контакти і домовленості, досягнуті як Держкіно, так і приватними продюсерами, повідомляє прес-служба Держкіно. 

Під час фестивалю, що проходив 10-19 жовтня, була проведена зустріч голови Державного агентства України з питань кіно Пилипа Іллєнка і директора Польського інституту кіномистецтва Агнешки Одорович. Зокрема сторони домовилися сприяти розвитку українсько-польської копродукції, популяризації польського кіно на українському ринку і, навзаєм — українського кіно в Польщі. 

«Також було домовлено про розробку і погодження міжурядової угоди про спільне кіновиробництво. Це співпадає з логікою копродукційного розвитку українсько-польської політики Держкіно, закладеного ще минулого року в Гдині, і закріпленого цьогоріч на Одеському кінофестивалі, де проходив українсько-польський форум», — зазначають у Держкіно. 

Окрім цього, Польський кіноінститут погодився активно співпрацювати з Держкіно: надавати інформацію щодо реформування кіногалузі і специфіки роботи з польськими продюсерами.

Джерело: Моє місто
Розділи: Новини культури

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути