chrome firefox opera safari iexplorer

Україна і ЄС не підписали угоду на саміті у Вільнюсі

29 листопада 2013 о 10:27

Україна і Європейський Союз не підписали жодних угод на саміті Східного партнерства у Вільнюсі.

Раніше передбачалося, що на саміті Україна і ЄС підпишуть Декларацію з визначенням термінів підписання угоди про асоціацію. Незважаючи на те, що з Україною не підписали ніяких документів, Янукович взяв участь в офіційній фотосесії.

Відзначимо, що на саміті Азербайджан підписав угоду про спрощення візового режиму з Європейським Союзом. Грузія і Молдова підписали парафовані угоди.

Сьогодні перед початком другого дня саміту у Вільнюсі президент головуючої в Євросоюзі Литви Даля Грібаускайте заявила, що український президент Віктор Янукович не готовий підписати угоду про асоціацію з ЄС.

Нагадаємо, вчора канцлер ФРН Ангела Меркель заявила, що надії на підписання угоди про асоціацію між Україною і ЄС немає.

29 листопада у Вільнюсі в рамках другого дня саміту Східного партнерства планувалося підписання Україною угоди про асоціацію з ЄС. Однак 21 листопада Кабмін прийняв розпорядження про припинення підготовки до укладання угоди з ЄС. З тих пір в Україні почалися акції протесту, які отримали назву Євромайдан.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути