chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві відбудеться «Медвін: Книжковий світ-2015»

05 червня 2015 о 08:00

5 червня 2015 року о 12-00 у Києві в одному з виставкових центрів столиці НСК «Олімпійський» відбудеться відкриття фестивалю книги і творчості «Медвін: Книжковий світ-2015» та Рукодільні витівки. Виставка-ярмарок триватиме протягом трьох днів з 5 по 7 червня включно.

У програмі урочистого відкриття вітальне слово від президента Української асоціації видивців та книгорозповсюджувачів Олександра Афоніна, організаторів дійства, музичні інсталяції від етноджазової співачки Марини Юрасової (Млади) та композитора і барабанщика Сергія Табунщика, а також привітання і презентація книг від Братів Капранових і видавництва «Зелений Пес», програма «Чисте Небо» (твори про мир) за участі відомих поетів і письменників, а також бардів Юрія Рудницького і Олександра Музики.

І це ще не все, на творчих майданчиках видавництв відбудуться зустрічі і автограф-сесії таких визнаних метрів українського слова, як Дмитра Павличка, Михайла Слабошпицького, Василя Рубана, Сергія Черепанова, Наталії Осьмак, Юрія Мушкетика, Бориса Гуменюка і його презентація книги «Вірші з війни»…

У рамках Книжкового світу відбудуться презентації художників-ілюстраторів і відкриття виставки робіт карикатуриста Геннадія Міхеєва «Парад шаржів», де представлені українські і світові політики, герої світу кіно… Ще однією родзинкою інтелектуального свята стане презентація поштових марок і листівок, створених як історично-художня реконструкція орнаментів горшків Кукутені-Трипільської цивілізації; презентація серії коміксів «Українські супергерої» від Лесі Воронюк і художника Софії Розуменко.

Також на відкритому майданчику свята «Медвін: Книжковий світ-2015» відбудуться козацькі розваги від Козацької фортеці і читання віршів під відкритим небом столиці, а також дефіле моделей і творчий перформанс від відомого художника-стиліста Антоніни Меркушевої «Подих весни»

Крім цього, в рамках заходу пройде виставка товарів для рукоділля і хобі та ручних робіт майстрів України Медвін: Рукодільні витівки" з безліччю майстер-класів, цікавих зустрічей, благодійним ярмарком та яскравими експозиціями.

Одночасно з виставками Медвін на вулиці приходитиме Український ярмарок, де можна буде придбати різноманітні товари українського виробництва, спробувати різні українські смаколики, взяти участь у майстер-класах, відвідати дитячий майданчик та взяти участь у концертній програмі.

Джерело: gazeta.ua
Розділи: Новини культури

19 червня

Інші дати
Народився Євген Шерстобитов
(1928, м. Улан-Уде, Росія – 2008) – український кінорежисер і сценарист. На кіностудії імені О.Довженка поставив фільми «Туманність Андромеди», «Юнга зі шхуни «Колумб» та ін.
«Там, де є українці, там завжди є мистецтво» (Юрій Липа)
Розгорнути
Народився Євген Купчинський
(1867, Тернопільська область - 1938) – український композитор, віртуоз-цитрист, диригент.  
Розгорнути