chrome firefox opera safari iexplorer

Cтартувала акція «7 чудес України: історичні міста та містечка». УМОВИ

01 березня 2016 о 15:35

Оргкомітет всеукраїнської акції «7 чудес України» оголосив сьогодні умови наступного етапу цієї акції, під час якого обиратимуть найбільш значимі історичні міста та містечка.

Як повідомив голова Оргкомітету Микола Томенко під час прес-конференції у Києво-Печерському заповіднику, акція «7 чудес України: історичні міста та містечка» - це вже V етап всеукраїнської акції «7 чудес України», ініціатором і організатором якої є Фонд Миколи Томенка «Рідна країна».

Він нагадав, що у попередні етапи вже визначали: «7 історико-архітектурних чудес України» (2007 р.), «7 природних чудес України» (2008 р.), «7 чудес України: замки, фортеці, палаци» (2010 р.) та «7 чудес Києва» (2013 р.).

У новій акції «7 чудес України: історичні міста та містечка», яка пройде у 2016 році, візьмуть участь ті міста та містечка, що мають значиму історію (їх можна позиціонувати як історичні), які можуть продемонструвати своє історико-архітектурне обличчя та мають туристичну інфраструктуру для відвідувачів.

Уся інформація про перебіг акції буде оприлюднюватися на офіційному сайті акції www.7chudes.in.ua

Етапи проведення акції

І етап (1 березня — 1 червня 2016 року): прийом заявок на участь в акції від представників місцевих громад, громадських організацій, туристичних компаній, вищих навчальних закладів тощо.

* Інформацію з описом об’єкта (місцезнаходження, історична значимість, сучасний стан міста, туристична інфраструктура), фотографіями та відповідними координатами надсилати на електронну адресу організаторів: info@7chudes.in.ua

ІІ етап (1 червня – 25 вересня 2016 року): оголошення Оргкомітетом за участі експертної ради 21 фіналіста акції. Презентації цих об’єктів та прес-тури. Інтернет-голосування на офіційному сайті. Анкетування ста експертів.

ІІІ етап: підведення підсумків акції за результатами опитування експертів та Інтернет-голосування (50/50). 27 вересня 2016 року, в День туризму, відбудеться оголошення переможців акції «7 чудес України: історичні міста та містечка».

Після оголошення результатів акції Оргкомітет бере на себе зобов’язання протягом наступного року з метою популяризації фіналістів акції підготувати та випустити про них фільми, а також виготовити різноманітну поліграфічну продукцію.

Нагадаємо, що за попередніми етапами акції «7 чудес України» вже відзняті 40 пізнавальних фільмів, які транслюються на телеканалах та які можна переглянути онлайн і скачати на офіційному сайті акції – 7chudes.in.ua.

«Рідна країна»

8 січня

Інші дати
Народився Степан Васильченко (Панасенко)
(1878, м. Ічня Чернігівської обл. - 1932) - український письменник, перекладач, журналіст, педагог. Автор книжок "Ескізи", "Оповідання", "Кармалюк", "Мужицька арихметика", "Авіаційний гурток", "На перші гулі", "Талант" та ін.
"Вільне, творче слово - це душа кожного народу, - забите було слово - і край лежав сотні років мертвою цеглиною. І я бачу, що ваше покоління оживить, підніме рідне слово на недосяжні високості... Усім треба рідним словом володіти, усі гуртом мусимо підняти його на височінь." (Степан Васильченко)
Розгорнути
Народився Степан Більський
(1866, с. Борзна, тепер Чернігівська область – 1943) – український геолог. Провадив геологічні дослідження на Житомирщині та Волині. Вікдрив родовища топазів та моріонів.
Розгорнути
Народився Гнат Юра
(1888, с. Федвар, тепер с. Підлісне Кіровоградської обл. - 1966) - український актор театру та кіно, режисер. Як мистецький керівник і режисер Київського драматичного театру ім. Франка, підготував близько 100 вистав.
Розгорнути
Народився Василь Симоненко
(1935, с. Біївці Полтавська область –1963) – український поет і журналіст, майстер ліричного вірша.
«І якщо впадеш ти на чужому полі, Прийдуть з України верби і тополі, Стануть над тобою, листям затріпочуть, Тугою прощання душу залоскочуть. Можна все на світі вибирати, сину, Вибрати не можна тільки Батьківщину» (Василь Симоненко)
Розгорнути