chrome firefox opera safari iexplorer

Чому українські медіа за наші гроші пропагують польський погляд на історію?

24 жовтня 2016 о 13:59

Поки українські вчені та громадськість намагаються показати справжню і непросту історію україно-польських відносин, українські ЗМІ, що фінансуються державою, чомусь вирішили пропагувати польський погляд на історію.

Так, вже кілька тижнів поспіль UA:Перший (який фінансується з державного бюджету) демонструє у вечірній прайм польський серіал «Епоха честі» (2008—2014 рр.).

А не могли б про українських борців і воїнів, про справжню історію держави на СУСПІЛЬНОМУ показати?!

Щоб на історію своїми, а не чужими очима, дивитися?

Довідково

«Епоха честі» — це польський телесеріал, що виходив на каналі TVP2 з вересня 2008 по листопад 2014 року. В його основі — порівняно маловідомий період історії польського руху опору під час другої світової війни.

В серіалі йдеться про польських солдат-диверсантів, які під час Другої світової війни пройшли навчання в Англії, щоб повернутися в окуповану нацистами Польщу з місією боротьби за незалежність. Події серіалу розгортаються, в основному, у Варшаві.

Серіал розповідає про протистояння польського підпілля і німецьких спецслужб на тлі повсякденного життя жителів окупованої столиці.

На сьогодні серіал вже налічує 7 сезонів, а це близько 80 серій.

tomenko-1Микола Томенко, доктор політичних наук, лідер Громадського руху «Рідна країна»

30 квітня

Інші дати
Народився Василь Шевчук
(1932, с. Бараші Житомирської обл. - 1999) - український письменник, автор поетичних збірок, повістей, історичних романів,  дилогії про Тараса Шевченка  "Син волі", переспіву "Слова про Ігорів похід".
Розгорнути
Народився Олександр Федоровський
(1885, м.Лебедин, Сумська область - 1939) - український геолог, палеонтолог. Автор розвідок та статей з геології та археології Харківщини.
Розгорнути
Народилася Олександра Єфименко
(1848, Росія – 1917) - український історик, етнограф. Перша жінка – доктор історії в Російській імперії. Автор праці «Історія українського народу».
Два кольори мої два кольори Оба на полотні, в душі моїй оба. Два кольори мої два кольори: Червоне то любов, а чорне то журба. (Дмитро Павличко).
Розгорнути